Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Terroryzm, Wielki Brat i polityczna poprawność

(4)
2015-01-12 18:01 | NeoP
Szanowny autorze, islamski ekstremizm, to nie kilkaset, kilka tysięcy lub nawet kilkaset tysięcy bojowników. Islamski ekstremizm właściwie nie istnieje. Natomiast istnieje świat ludzi, których uczy się od dziecka, że zachodni świat, to świat ludzi niewierzących, to świat grzechu, rozpusty i anarchii, dlatego też świat ten, należy „uzdrowić” poprzez nawrócenie na Islam, lub zniszczyć. Popiera to 100% muzułmanów z czego parę procent poprzez odwagę, desperację, lub problemy psychiczne walczy fizycznie. Cała reszta na razie się przygląda wiedząc, że jeszcze nie mają większych szans. Wiem jednak z doświadczenia, że ta cała reszta, bez zmrużenia oka uczyniłaby to samo, co czynią w tej chwili tylko nieliczni i przepraszam za słowo, ale wyrżnęliby nas z uśmiechem i Allahem na ustach mając przy tym poczucie dobrze spełnionego obowiązku muzułmanina. Nigdy nie zapomnę ich radości i niesłychanego szczęścia, które widziałem na własne oczy po zamachach 11/9. Nigdy nie zapomnę słów - „teraz dobierzemy się do was, wy świnie” ! I żeby nie było, nie byli to ludzie z Iraku, Iranu lub Afganistanu czy Pakistanu. Urodzeni w zachodniej Europie absolwenci zachodnioeuropejskich uczelni i szkół, którzy korzystają z całej naszej kultury, ze wszystkich dóbr naszej zachodniej cywilizacji. Dlatego też pana słowa, że z islamskim ekstremizmem poradzić sobie może tylko Islam, biorę jako krzyk optymizmu z pańskiej strony, bo może ma pan rację, może Islam mógłby poradzić sobie ze swoimi ekstremistami tylko, że żaden z muzułmanów tego nie chce - jest wręcz odwrotnie !
 • 2015-01-13 20:30 | Leszex

  Re:Terroryzm, Wielki Brat i polityczna poprawność

  Bardzo trafiony komentarz. Znów powinniśmy być przedmurzem tym razem przed atakującym Zachodem. Sytuacja gorsza niż w XVII wieku. Dlatego gorsza, że Polska rozdarta wewnętrznie nie jest w stanie określić w którym kierunku należy podążać i przed kim się w pierwszej kolejności bronić. To jak z górnictwem. Największym zarzutem opozycji jest nie to jak i kto doprowadził do obecnej sytuacji ale dlaczego nie uświadomiono górnikom kilka lat wcześniej, że jest źle i trzeba coś robić by nie było likwidacji nierentownej działalności, która jak każdy wie nie może się ostać w warunkach rynkowych. Dzisiaj górnikom już nawet Lenin by nie pomógł.
 • 2015-01-13 20:44 | NeoP

  Re:Terroryzm, Wielki Brat i polityczna poprawność

 • 2015-01-14 16:04 | steaktartar

  Re:Terroryzm, Wielki Brat i polityczna poprawność

  Zarówno islam jak też i chrześcijaństwo wywodzą się z tego samego, mozaistycznego pnia, a więc są to tylko nietolerancyjne a więc szkodliwe dla umysłu w nie wierzących, zbiory przesądów, guseł i innych zabobonów pewnego prymitywnego bliskowschodniego plemienia...
  I wiadomo też, że dziś to praktycznie za każdym aktem terroru stoi CIA i Mossad – czy to jako prowokatorzy, albo też zleceniodawcy a nawet i bezpośredni wykonawcy. :-(