Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PARTIA LUDZI

(1)
2015-02-06 16:06 | henryb
Nowa Partia Jest potrzebna w tym kraju, ale musi być stworzona przez ludzi nie skażonych tą dotychczasową chorą polityką, która ma miejsce od 25 lat.Nasi Politycy udają wielkich polityków biorą pieniądze MARKUJĄC że coś robią.Zaprowadzą ten kraj za kilka lat w kozi róg bez żadnego już wyjścia, a my będziemy na to patrzeć i liczyć że zmieni się coś SAMO na lepsze.STWÓRZMY LUDZIE SAMI PARTIĘ i podziękujmy już tym obecnym pseudopolityką....Co państwo na to???....Moglibyśmy to zrobić co wiele głów to nie jedna.Status i program moglibyśmy wspólnie ustalić - CHĘTNYCH NA PRAWDZIWE ZMIANY TEŻ NA PEWNO ZNAJDZIEMY WŚRÓD RODAKÓW ,nie patrzmy JUŻ się na tych co rządzą lub będą rządzić z tych Partii co MAMY W SEJMIE .Ci ludzie i ich Partie nic już dobrego dla nas zwykłych ludzi nie wymyślą oprócz stałych sloganów Dobra Kraju, Wolności Słowa, Demokracji .Zwykłym Ludziom żyje się coraz trudniej ,a nie lepiej.Miliony ludzi wykształconych już wyjechało zagranicę A ILE JESZCZE wyjedzie z kraju..Jak myślicie Państwo dlaczego wiadomo ze względów finansowych braku widoków na przyszłość ALE TEŻ NIE WIARY W RZĄDZĄCYCH ŻE SĄ W STANIE ZAPEWNIĆ, POPRAWIĆ DOBROBYT LUDZIOM...Pozdrawiam wszystkich...