Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Fotoshop ma 25 lat

(1)
2015-02-22 23:45 | Lubicz56
Pamiętam jak dzisiaj, jak z wypiekami na twarzy rozpakowałem pudełko i wyciągnąłem folie z dyskietkami. Moj SE juz czekał :) Ech co to były za czasy :) sporo sie rzeczywiscie od tego czasu zmieniło. Jedno jednak nie. PhotoShop tak jak był (zgoda, trochę później), tak jest dalej nie tylko programem do "upiększania", co podstawowym programem do przygotowywania zdjeć do druku. Byc moze Autor, jak pisze, nie tknął photoshopa ale z cała pewnością "tknął" go grafik przygotowujący layout Polityki do druku :)