Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

":żw" popiera prezydent i Duda

(2)
2015-03-01 19:10 | toja1945
IPN to przedsiębiorstwo produkujące na zamówienie polityczne,niekonstytucyjne, korzystające z zasobów danych osobowych nie podlegające kontroli organów prawnych, finansowych i innych właściwych z ptu widzenia wykonywanych robót np. odkopywania i badania zwłok, opłacane z podatków i tworzące nie wiadomo czy zweryfikowane pod kątem rzetelnośc i autentyczności artefakty.
Dziś w kosciołach odbyły sie modły z Żw" co ma charakter oczywiscie poparcia politycznego.
Czy zwolennicy odsunięcia koscioła od polityki zbiorą głos.? Ciekwe.
Duda juz poparł akcję i Komorowski tez
Kto ma możliwość zapytac Dude, niech wymieni organizacje obięte tym terminem