Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nowy Cyfrowy Człowiek

(2)
Permanentna rewolucja cyfrowa zmęczyła już wszystkich. Kolejne gadżety z niepotrzebnymi funkcjami i marnujące czas aplikacje irytują coraz bardziej. Koniec utopii społeczeństwa informacyjnego? Nie, to dopiero początek.
 • 2015-03-05 14:41 | bobek

  Pan Autor

  Jak zwykle z glowa w chmurach opowiada jak to siedzacy we wspolnych samochodach indywidualisci gadaja przez iPhony o swietlanej przyszlosci. Tymczasem czarne chmury juz sa nad naszymi glowami a widmo rozpadu spoleczenstwa zaciera lapki.
  Wyzyskiwani ludzie wszystkich warstw zgrzytaja zebami majac w 4 literach nowe iPhony. A miliony dzikusow przelewaja sie przez granice, nienawidzac zgnily Zachod i zyczac mu smierci.
 • 2015-03-05 15:35 | abchaz

  motto :ignporowanie lokalnej rzeczywistosci szkodzi

  W wieku 70++ ,nie zmeczony permanentną ,przystępuję do eregowania (to z łaciny) start up'u wykorzystujacego rzeczywistośc lokalną w skojarzeniu z technologią globalną.
  Rzeczywistośc lokalną reprezentują hałdy węgla,tracacego wartośc energetyczną a technologię globalna usługi dostępne w eksterytorialnej "computers cloud".Usług "na kopy" .Uzytkownika usług moze shakowac byle jaka "sużba trzyliterowa" ale CHMURY już nie ruszy a jak ruszy to się narazi.
  Chodzi o połączenie potrzeb opałowych obywateli UMĘCZONEJ ,gnębionych marżami tzw "składów" (niejaki "F") z gotowymi do redystrybucji tracacego wartosc energetyczną.
  Szczegułów technicznych tu zdradzac nie będę.Także w trosce o redystrybujacych i gnębionych.
  Stary człowiek i może.