Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dawcy nasienia anonimowi

(5)
Przygotowany przez resort zdrowia projekt ustawy zakłada, że z in vitro będą mogły korzystać nie tylko małżeństwa.
 • 2015-03-10 11:14 | Wersus

  Na pewno dla tych którzy w sposób naturalny nie mogą mieć dzieci

  rozwiązanie rządowe jest potrzebne. Kwestia zasad etycznych, pomyłek z próbkami i ilości prób zapładniania jest bardzo ważna. Czytałem na wielu portalach medycznych o tych kwestiach. Nie mogę sie wczuć w ogromne pragnienie kobiety zostania matką mimo wszystko nawet sposobem sztucznego zapłodnienia ale w USA jest to od lat praktykowane i się sprawdza wystarczy dbać o patologie ciaży, tyle że często są to ciąże mnogie. Coż życie polega na tym że nalezy je jak najefektywniej przeżyc a zarazem zostawić cos po sobie komuś najlepiej kto nosi te same geny co my.Czas pokaże jakie będą efekty programu In vitro i czy szpitale kliniki na tyle nie będą patrzyły na profity z tego płynące a li trzymały sie procedur ściśle określonych ,aby nie okazało się że chcemy za bardzo oszukać naturę.
 • 2015-03-10 13:10 | camel

  Re:Dawcy nasienia anonimowi

  Losy in vitro w Polsce są znakomitym przykładem na to, jak religia szkodzi życiu. Bo nie rozmywajmy sedna: cała rzecz w tym, że kler używa rozrodczości jako mechanizmu utrzymania władzy nad owieczkami, stąd ich stała, gorączkowa, okołomaciczna obecność. Cała reszta to tylko chocholi taniec katolików mający na celu udawanie, że "nie, w żadnym wypadku nie chodzi o religię. Religia? A co to? Polska jest przecież państwem świeckim. To tylko nasze sumienia nam nakazują pilnować cudzych macic. Z pewnością nie żaden ksiądz."
 • 2015-03-10 19:38 | o_Onufry

  Re:Dawcy nasienia anonimowi

  Rząd przyjął ustawę o in vitro!
  +++++++++
  Nareszcie - Brawo Rząd! A ta Episkopalna kamaryla katolickich szamanów z ojcem Tadeuszem na czele niech teraz w należnym świętobliwym skupieniu odprawia modły do swego Stwórcy aby jak najmniej par bezdzietnych musiało z takich dobrodziejstw nauki i medycyny korzystać. Niech ten ich Pan Bóg poprawi swoją robotę, wyeliminuje w dziele stwarzania brakoróbstwo czyli mniej bubli wypuszcza na świat..
 • 2015-03-11 09:27 | Andrzej

  Re:Dawcy nasienia anonimowi

  Ustawa o in vitro jest potrzebna i trzeba ją uchwalić. Kościół katolicki też ostatnio wydaje się zmieniać stanowisko na bardziej realistyczne. Kandydat Duda jest w rozterce, raz mówi to, innym razem tamto. Widać, jaki jest samodzielny.
 • 2015-03-11 10:16 | Byniek

  Brawo ?

  Coś, co jest osiągnięciem cywilizowanego świata ( Nobel ) w takich bólach ( bulach ? ) i po upływie tylu lat, być może będzie też stosowane w Polsce ?