Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nie żyje Lee Kuan Yew, pierwszy premier Singapuru

(2)
Uznawany za ojca założyciela Singapuru, zmarł w wieku 91 lat.
  • 2015-03-24 19:42 | jedruss

    recepta na sukces

    Chcialem napisac o tym czemu tam sie udalo a u nas nie ale mi sie odechcialo.Temat to tak szeroki,ze musial bym napisac ksiazke.Esencja w kazdym badz razie jest taka,ze wazna sprawa w Singapurze bylo zeby skorumpowany urzednik dostawal baty co szybko oduczylo towarzystwo lapowkarstwa a u nas i w zachodnim swiecie waznym jest,zeby w konkursie Eurovizji zwyciezyla kobieta z broda.I ,z cala pewnoscia,rezultat naszej liberalno-populistyczno-demokratycznej polityki nie bedzie taki jak w Singapurze.
  • 2015-03-24 21:02 | Jerzy z O.

    Re:Nie żyje Lee Kuan Yew, pierwszy premier Singapuru

    Ciekawe, że ten niepozorny człowiek, jego plany, oraz nieduże jeszcze osiągnięcia gospodarcze, zaimponowały sporej części kierownictwa Komunistycznej Partii Chin. Mao rozpędził jednak zwolenników liberalizacji gospodarczej i wznięcił w połowie lat sześćdziesiatych XX w.haniebną Rewolucję Kulturalną. Ale Deng przeżył przewodniczącego i w 1979 roku rozpoczął modernizację gospodarczą Chin, świetnie widząc dokąd zaszedł już Singapur pod światłymi, ale autokratycznymi rzadami Lee Kuan Yew'a.