Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Balon z gazem

(1)
2015-03-25 10:58 | Amadeo
Wartoby poza aspektami czysto ekonomicznymi podac przyczyny, dla ktorych w wielu krajach rezygnuje sie z wydobywania gazu lupkowego (fracking). Substancje wstrzykiwane do skal wydostaja sie, razem z wyplukanymi mineralami, przez kilkadziesiat lat do wody gruntowej, skuitecznie zatruwajac cale obszary.
Polecam film dokumentalny Lecha Kowalskiego w Youtube.
Dlugoterminowa alternatywa dla trujacego wegla i politycznie "niezdrowego" gazu z Rosji jest tylko energia odnawialna w polaczeniu z oszczednoscia energetyczna.