Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Premiera filmu "Zabić Jezusa"

(2)
2015-04-06 20:52 | xantypa17
Dawno nie widziałam filmu o Jezusie, który by aż tak, wyjątkowo konsekwentnie odbierał historii Jezusa wszelką mistykę. Na golgocie nie było nawrócenia się łotra, nie było krwi i wody, która wypłynęła z boku Jezusa, nie było trzęsienia ziemi a przede wszystkim Jezusa, który zmartwychwstał. Jezus pokazany okiem historyka a nie okiem wiary...Zresztą, czy po Pasji może powstać coś lepszego?
http://izoliborz.pl/artykul,pasja--naszych-czasow,16110