Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Cienka czerwona linia artykul p. Szostkiewicza

(1)
2015-04-20 20:28 | rationalist-from-bloodlands
Zdumiewa wybiorczosc polskich publicystow. Swego czasu niejaki prof. Jasinski pozwolil sobie na bardzo brutalne formulowanie sadow na temat historii mniejszosci Zydowskiej w Europie i nastapil wybuch. Problem w tym, ze wiele rzeczy ktore pisal/mowil Jasinski pojawilo sie wczesniej n.p. u Hanny Arendt, ale p.Jasinskiego przepuszczono w Polsce przez medialna maszynke do miesa.
Uwazam ze Polski reakcja jest za slaba. A glos p. Szostkiewicza to zwykly sabotaz. Skala obelg dotyczacych Polakow i Polski w amerykanskich mediach po prostu szokuje i przeklada sie n.p. na traktowanie zwyklych Polakow w Stanach Zjednoczonych.
Zadam proste pytanie: czy Pan Szostkiewicz uwaza ze szef FBI mogl zaliczy takze Zydow do owych wspolwinnych? W koncu wspolpraca Judenratow i Zydowskiej policji z NIemcami to rzecz znana i powszechnie udokumentowana. Ja uwazam ze nie. P.Jasinski uwazal ze tak i Polityka wziela udzial wmedialnym linczu na tym ostatnim.
Czy brak naliscie szefa FBI Francuzow, Wlochow czy Ukraincow nie jest skandalicznym przeklamaniem?
Pora wreszcie sie szanowac i bronic naszych za to ze w wiekszosci zredukowali swoja wspolprace do absolutnego minimum - w przeciwienstwie do wielu innych narodow.