Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Patriotyzm ekonomiczny

(2)
2015-04-26 12:41 | Aniag1222
Czy ktoś z was chciał kiedyś wesprzeć polską gospodarkę i nie wiedział jak ? 
Wspieramrozwoj.pl to portal , którego zadaniem jest ułatwienie pozyskiwania informacji na temat kapitału firmy , która oferuje konkretne produkty lub usługi . Ułatwia to podjęcie decyzji , której skutkiem może być wspieranie polskiego kapitału.
Wspieramrozwoj.pl stworzyło aplikacje "Polskie Marki" . dzięki której szybko i łatwo możesz sprawdzić czy dana marka wspiera rozwój gospodarki Polskiej czy nie . 

Tutaj znajduję się całkiem zabawny filmik który w skrócie może przybliżyć działanie aplikacji : https://youtu.be/DBZIUfpAGQU

A tutaj link do pobrania aplikacji :
http://wspieramrozwoj.pl/polskiemarki-f.php

Zachęcam , aplikacja ma dwie wersję , z której jedna jest darmowa a różni się jedynie tym , że występują tam reklamy.(nieliczne)

Wspierajmy polski kapitał !