Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Filozofia jazdy jednośladem

(1)
Dziś, gdy motocykl staje się politycznym orężem, warto sobie przypomnieć, że niemal od początku swojej historii był czymś więcej niż tylko środkiem transportu. Motocykl to od zawsze fetysz, symbol, przedmiot kultu i znak tożsamości.
  • 2015-05-03 21:20 | hania11

    Nocne Wilki

    Ale dlaczego zaraz banda niejakiego Chirurga ? Przecież chcieli uczcić pamięć swoich żołnierzy (czy się to komuś podoba czy nie ci polegli żołnierze wyzwalali Polskę) ,nie deklarowali żadnych wrogich ani wichrzycielskich zamiarów, nie próbowali wwieźć do Polski nic niedozwolonego (gdyby tak było to przy czterogodzinnej kontroli granicznej wyszłoby to na jaw), a sprawa została upolityczniona i rozdmuchana przez media.