Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Duńska komisarz podniosła rękę na Google

(2)
Duńska komisarz Margrethe Vestager dobrała się do skóry Google oraz Gazpromowi i wyrasta na gwiazdę Komisji Europejskiej.
  • 2015-05-06 04:54 | mamauroska

    o pani komisarz do spraw konkurencji

    Dobrala sie do skory google i gazpromu...Od lat pracuje w dyrekcji generalnej do spraw konkurencji. Dochodzenia trwaja miesiacami, latami. Akurat tak sie zlozylo, ze nowa pani komisarz trafila na koniec i podpisala zarzuty. Nie czyni to z niej bohatera ani gwiazdy-to jest jej obowiazek i z tymi postepowaniami nie ma ona nic wspolnego. To my musielismy przeanalizowac dziesiatki czy setki tysiecy stron dokumentacji przez dlugie miesiace czy lata.
  • 2015-05-15 22:19 | Zofia

    Re:Duńska komisarz podniosła rękę na Google

    Po prostu Dunczycy nie mieli innych kandydatow tak jak w tej chwili Polacy. Nic wielkiego nie zdzialala. Jej rodacy tez borykaja sie z problemami. To jest takie osiagniecie przedluzyc ludziom wiek emerytalny ? Gra na gieldzie nie oznacza udrowienia gospodarki ekonomicznej.