Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Półwysep strachu

(3)
2015-05-10 17:31 | TKosowski
"i zaczęły się nie tyleż prześladowania, co wydarzenia, z którymi nie mieliśmy na wolnej Ukrainie do czynienia. Znikają ludzie, niektórych znajdujemy martwych ze śladami tortur, innych wciąż szukamy."

No, jeśli to nie są prześladowania...
  • 2015-05-10 19:15 | camel

    Re:Półwysep strachu

    Też się uśmialem z tego "reportażu" :) Taki polski w smaku - bez faktów, źródeł, pełen plotek, mielenia ozorem i "słusznie zaangażowanych zwrotów".
  • 2015-05-11 21:01 | zofia

    Re:Półwysep strachu

    Jakie przesladowania ? Propaganda. Podpuszczeni Tatarzy przes USA chcieli zrobic drugi Majdan. Polska dala order potomkowi ludzi z oddzialow SS. W tej chwili ludzie z Krymu moga zyc spokojnie nie bylo rozlewu krwi bo sami zadecydowali o przylaczeniu sie do Rosji. Tam zyja Rosjanie, ktorzy chca byc w Rosji.