Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

  • 2015-05-10 22:28 | ziemek52

    Re:Duda – 34,8 proc., Komorowski – 32,2 proc., Kukiz – 20,3 proc. To wynik trzech pierwszych kandydatów według sondażu exit poll Ipsos przygotowanego dla TVP, TVN oraz Polsatu.

    Państwo to zbyt poważna sprawa żeby głosować na politycznego stażystę Pawła Kukiza. Powagę wyborów podważamy niepoważnymi wyborami. O czym będzie rozmawiał Kukiz z Putinem? O rocku?Ludzie.Powagi. To jest nasze państwo i potrzebna jest zimna kalkulacja a nie gierki i hucpa. Nie wiem skąd ta euforia u mojego przedmówcy,? Konsekwencje czyli karę za złe wybory zwykle ponosi naród. I nie chodzi tu o Dudę ani o Komorowskiego. Są bowiem przewidywalni. Chodzi o hucpę w wyborze Kukiza. Naród nie może żartować z państwa i bawić się nim. Trąci to bowiem politycznym infantylizmem i brakiem dojrzałości. Jaką wizję polityczną ma Kukiz gdy za wschodnia granicą coraz bardziej w siłę rośnie Rosja a Putin chce stawiać warunki Europie. Co powie Kukiz? "Nie oddamy nawet guzika". Bo jak nie ma się nic do powiedzenia.,to się mówi banały i rzuca hasłami. W drugiej turze wyborów chodzi przede wszystkim o dojrzałość Polaków, bo wbrew uciesze PiS-u wcale nie jest powiedziane, że owe 20% głosujących na Kukiza pójdzie głosować w II turze. I właśnie pójście na wybory będzie świadczyć o naszej dojrzałości.