Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

www.nielegalnie.pl Jakie zainteresowanie tematem!

(3)
2015-05-14 21:40 | piotrniz
Przepraszam za podanie adresu strony informacyjnej, ale uderza u polityków brak choćby jednego maila w tej sprawie, ba, okej, choćby nawet odpowiedzi na mail czy wizytę w biurze. Oni nie chcą zwyciężać jedni drugich, wytykać tego konkurentom? Może tu nie ma rywalizacji, bo w gruncie rzeczy oni reprezentują jedno i to samo?

Próbowałem. Jest nawet, w jakimś tam wpisie o prokuraturze i Izraelu, dokument z pieczęcią Prokuratury Generalnej poświadczający wysłany mail do Ewy Kopacz czy jej biura, tyle, że oni to wszyscy lekceważą. Skrzynki e-mailowe sejmowe są powszechnie w użyciu, np. w "Nowe wideo Piotra" jest wizyta w biurze przypadkowej posłanki PO (akurat było obok), sekretarka właśnie do takiego kontaktu e-mailowego odsyłała (tylko oczywiście nigdy nie przychodzą odpowiedzi)... Byłem i w innym biurze poselskim, w Legionowie mianowicie, też nic z tego nie wynikło. Podobnie z maili do prawie całej (bez 1 osoby) Krajowej Rady Prokuratury. Coś jest nie w porządku z tym krajem?! 2,5 roku tortur i ten Sejm działa dobrze?!!