Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Po co Platformie Bronisław Komorowski?

(7)
W czwartek prezydent Bronisław Komorowski spotyka się z klubem parlamentarnym Platformy Obywatelskiej. Wielkie przeprosiny, wielkie pojednanie czy wielkie pożegnanie? – pytała swoich gości w Poranku Radia TOK FM Janina Paradowska.
 • 2015-05-28 12:36 | Miron62

  Re:Po co Platformie Bronisław Komorowski?

  "Bronisław Komorowski powinien zająć się przede wszystkim tym, by ludzie za jakiś czas zapomnieli o jego fatalnej kampanii wyborczej, a pamiętali o bardzo dobrej prezydenturze."

  Obawiam się że tym zajmie się Andrzej Duda.
 • 2015-05-28 13:08 | staranna

  Re:Po co Platformie Bronisław Komorowski?

  Emocje powyborcze miną, a historia oceni prezydenturę Bronisława Komorowskiego i jego następcy (choć pewnie szybciej, po okresie miodowym, oceni go część jego wyborców).
 • 2015-05-28 14:11 | don_Pedro

  Re:Po co Platformie Bronisław Komorowski?

  Nic się przecież nie stało, głowa do góry, Platforma się przepoczwarzy i jakoś to będzie.

  Są też dobre wieści - niczym promyk nadziei - Sąd właśnie ułaskawił ministra Sławomira Nowaka za 5-krotne złożenie sfałszowanego oświadczenia majątkowego (czytelniku: ilu obywateli może liczyć na taki gest ze strony wymiaru sprawiedliwości? ilu z nas będzie bronił mec. Ćwiąkalski? - ksywa ''Papuga mafii'').

  To już jest koniec. Fajnie patrzeć.
 • 2015-05-28 22:26 | Konrad Śliwkiewicz

  Re:Po co Platformie Bronisław Komorowski?

  PO już się przepoczwarza - patrz Nowoczesna.pl.
  Historia oceni czekoladowe orły, oportunizm, nijakość i dyspozycyjność wobec szefa. Już wolę Sikorskiego, choć budzi we mnie wiele negatywnych emocji. Ale za to jedyny z platformy ma charakter i kwalifikacje na lidera
 • 2015-05-29 02:11 | Redakcja

  Po co Platformie Bronisław Komorowski?

  Biernat stwierdzil, ze wypowiadal sie pod wplywem emocji? Co za bzdury. Jesli nie potrafi powstrzymac emocji powinien zmienic zawod. Nie potrzeba rozhisteryzowanych ludzi na takich stanowiskach. Platforma wobec Komorowskiego rzeczywiscie zachowala sie brzydko. Utwierdza tylko w przekonaniu o wlasnej arogancji tych, ktorzy dzisiaj jej to zarzucaja.
 • 2015-05-29 02:48 | zoe-wro

  Re:Po co Platformie Bronisław Komorowski?

  przepoczwarza się...- święte prawo każdej partii, w porządku...; czekoladowe orły lepsze jak miesięcznice smoleńskie; "oportunizm, nijakość i dyspozycyjność wobec szefa" pasuje jak ulał do PISu i każdej partii wodzowskiej..., bo wodzowie wycinają w pień konkurentów...; mimo wszystko, PO to mniejsze zło...
 • 2015-05-29 15:08 | slima11

  Re:Po co Platformie Bronisław Komorowski?

  \A np. ,po to aby zadecydować o mianowaniu przyszłego prezesa NBP.Scenariusz taki .A by zrealizować to co Duda -da,potrzebny jes t,prezes NBP ,który dodrukuje keszu ,pójdzie w ślady Gierka ,zadłuży ,i będzie liczył na umorzenie długów ,i wsparcia możnych w sposób grecki.Jest jedno ale.W stacji gebelsiacej obszerny wywiad dał prezes.Bardzo chwalił internet ,który pomógł Dudzie ,ale nie wspomniał ,że rola internetu sprowadzała się do kalumnii na obecnego prezydenta.No powiedział ,że Polska będzie stawać na kolana ,w sprawach międzynarodowych.Zapomina ,że przy wstawaniu ,na prawo i lewo rozdaje się kopniaki.Te na lewo ,będą przyjęte z przyjemnością -ale czy te na prawo nie wzbudzą sprzeciwu pewnej damy i z pomocą wyjdzie tylko dodawanie.biedy ,naiwnej gawiedzi.