Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kierwiński, Mucha, Tomczyk – premier Kopacz ogłasza nazwiska najbliższych współpracowników

(6)
W poniedziałek wieczorem premier Ewa Kopacz poinformowała, kto będzie szefem i rzecznikiem sztabu wyborczego Platformy Obywatelskiej, a także rzecznikiem jej rządu.
 • 2015-06-22 21:45 | Byniek

  Żarty/

  Po przeczytaniu notek dotyczacych " nowych twarzy" mozna się załamać. Pierwszy - typowy aparatczyk, bez wyrazi i doświdczenia , poza oczywiście gierkami partyjnymi. A wykształcenie.? Brak, czy wstyd pisać ? Druga, po prostu słodka idiotka
 • 2015-06-22 22:00 | Byniek

  Re:Kierwiński, Mucha, Tomczyk – premier Kopacz ogłasza nazwiska najbliższych współpracowników

  Gdy pisałem te kilka zdań, nie było ( przeoczyłem ) notki o trzecim. Przeczytałem. Człowiek nikt. Politolog, a kto to taki ?
  Na marginesie. Za komuny działacze partyjni kończyli pedagogikę.. Obecnie - politologię. Dziwne. Niezupełnie. Oba kierunki były najłatwiejsze i nie dawały w zasadzie żadnej realnej wiedzy.
 • 2015-06-22 23:20 | wladimirz

  Akurat Kierwiński jest elektronikiem po PW - więc wykształcenie ma całkiem porządne, jak na standardy polskiej polityki!

  Jest bardzo sprawny organizacyjnie (co wszyscy przyznają!), a to główna cecha potrzebna szefowi sztabu wyborczego !
 • 2015-06-22 23:28 | Kix

  Nowa Mucha :)

  Najbardziej nowa z tego towarzystwa to jest dawna paprotka Tuska, czyli Mucha. :)
  Głośna i z tego, że została "ministrom" sportu nie znając się na sporcie oraz z afery (do dziś nierozliczonej) wydania 5 milionów zł z budżetu państwa na występ podstarzałej Madonny na Stadionie Narodowym.
 • 2015-06-23 08:16 | kaesjot

  Re:Kierwiński, Mucha, Tomczyk – premier Kopacz ogłasza nazwiska najbliższych współpracowników

  Byniek - historia, historia i prawo to były kierunki, na które za komuny szli ci, którzy którzy nie rozróżniali sinusa od cosinusa , potrafili co najwyżej napisać wzór chemiczny wody a prawo powszechnego ciążenia kojarzyli z jabłkiem padającym niedaleko od jabłoni.
  Pomijam tu oczywiście prawdziwych pasjonatów, bo oni dziś są profesorami a pozostali poszli obecnie do polityki.
  Za komuny wśród aparatu popularny był tzw DUPA czyli Dyplomowany Urzędnik Państwowej Administracji no i WUML.
 • 2015-06-23 21:14 | Leszex

  Re:Kierwiński, Mucha, Tomczyk – premier Kopacz ogłasza nazwiska najbliższych współpracowników

  Dzisiejsi politycy jak w teatrze lalek. Patrząc na scenę zastanawiam się kto pociąga za sznurki i czy oni wiedzą co jest grane. Nadzieję na spokój wiązałem z panią premier. Zapowiedziała się jak dobra matka, tymczasem nie potrafiła skarcić krnąbrnych dzieci i zrobiła się awantura. Teraz uznała, że niektórzy powinni opuścić domowe pielesze, niektórzy na stałe. Przy licznej gromadce podopiecznych można nie zauważyć tych braków ale może okazać się, że zdolni i pracowici odeszli, a zostały dzieci specjalnej troski. Sąsiedztwo nie jest przyjazne. Ten z prawej strony to stara zrzęda, rozżalona na cały świat. Ci z lewej idą tyralierą i chcą o wiele za dużo jak na tak mizerny elektorat. W Internecie wrze. Dzisiaj opuścił stanowisko Marszałek Sejmu a sondaż pokazuje zaledwie kilkunastoprocentowe poparcie dla tego polityka. Większość chciałaby się wyniósł, schował do mysiej dziury. Dowcipni uważają, że może otworzyć restaurację w której jedzenie będzie podłe ale atrakcji nie zabraknie bo wszyscy będą podsłuchiwani. A człowiek powiedział tylko tyle, że Amerykanie nas nie szanują, co wszyscy doskonale wiemy, jednak gdy to mówi polityk wysokiej rangi to już koniec jego kariery. Nie żałuję polityka, który chce rozebrać Pałac Kultury (wiadomo czyje interesy w chodzą w grę), chociaż to jest ewidentna strata dla Polski pozbyć się z polityki tak sympatycznego i zdolnego człowieka. Okazuje się, że niezbadane są ścieżki pańskie. Przynajmniej jak wyemigruje jeden człowiek to jeden budynek się ostanie (do tego już zabytkowy).