Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

E-papierosy – szkodzą czy nie? 5 kluczowych pytań i wątpliwości

(2)
2015-06-30 11:04 | Hunka

Pół roku temu p. Agnieszka Sowa napisała artykuł na ten temat i widać było że przygotowała się do tematu, i wie o czym pisze.
W przeciwieństwie do podpisanej pod powyższym tekstem "Redakcji".
Tego nie można zwalić na sezon ogórkowy. To jest logiczna i merytoryczna żenada albo celowa manipulacja pod pozorem niechlujstwa dziennikarskiego.
Przykre. Zwłaszcza w piśmie które chciałoby się plasować nieco powyżej poziomu bruku.