Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kukiz traci wiatr?

(3)
Półtora, może dwa tysiące zwolenników Pawła Kukiza zjechało do Lubina, by usłyszeć, że niczego nie będzie. Ani programu, ani nawet nazwy ruchu. Pojawił się wśród nich pierwszy cień jeśli nie zwątpienia, to niepewności.
 • 2015-07-04 10:19 | DamianF

  Re:Kukiz traci wiatr?

  Po części się z Tobą zgadzam, ale nie tak do końca. Kukiz jest obecnie, że tak powiem na topie, bo trafił do ludzi młodych. Obiecuje jednak cuda jak każdy inny polityk. Może i ma szczere intencje, ale co by nie zrobił i tak NIC SAM NIE ZMIENI. Co z tego, że on będzie premierem, jak reszta rządu pozostanie praktycznie bez zmiany... Sam nie zmienic nic - tym bardziej ustroju... Ale co my szaraki możemy... My możemy sobie podyskutować na forach i portalach jak - nie ważne kogo wybierzemy - nam się nie polepszy, conajwyżej kolejnemu politykowi na jego własnym koncie będzie lepiej :)
 • 2015-07-04 10:23 | MariolaT

  Re:Kukiz traci wiatr?

  Po części się z Tobą zgadzam, ale nie tak do końca. Kukiz jest obecnie, że tak powiem na topie, bo trafił do ludzi młodych. Obiecuje jednak cuda jak każdy inny polityk. Może i ma szczere intencje, ale co by nie zrobił i tak NIC SAM NIE ZMIENI. Co z tego, że on będzie premierem, jak reszta rządu pozostanie praktycznie bez zmiany... Sam nie zmienic nic - tym bardziej ustroju... Ale co my szaraki możemy... My możemy sobie podyskutować na forach i portalach jak http://sundial.com.pl/ - nie ważne kogo wybierzemy - nam się nie polepszy, conajwyżej kolejnemu politykowi na jego własnym koncie będzie lepiej :)
 • 2015-07-07 17:11 | m.

  Re:Kukiz traci wiatr?

  Mariolo, Damianie, to cudownie, ze tak sie ze soba zgadzacie, nawet wpisy wam wyszly identyczne