Wyszukaj na forum

Forum

Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Był sexy, grał i śpiewał, ale gwiazda Kukiza powoli przygasa

(50)
Nie ukrywam, że czuję pewną ulgę, gdy czytam kolejne wyniki badania opinii publicznej, wedle których notowania Pawła Kukiza lecą w dół. I nie widać końca tego spadania.
  • 2015-07-09 18:07 | Jacek, NH

Re:Był sexy, grał i śpiewał, ale gwiazda Kukiza powoli przygasa

Panie redaktorze? Wiesławie Władyko. Ostatnie notowanie, sądzę bliskiemu Panu CBOS. Nie godzi się tak pisać. Nawet dla fruktów...
  • 2015-07-09 18:23 | maciej

Im bardziej "martwicie" się Kukizem i jego "przygasaniem" tym lepiej dla niego i motywacji by zagłosować na jego projekt.Pan redaktor jak zwykle PO słusznej linii tak trzymać do wyborów .Po proszę się tylko nie dziwić i nie wymyślać następnych farmazonów.
  • 2015-07-09 18:50 | patriota

Chyba wiem na kogo zagłosuje autor tego tendencyjnego "artykulu". I tak nie wygracie. Jak nie Kukiz to PiS was rozliczy.
  • 2015-07-09 18:52 | Gordon Freeman

Re:Był sexy, grał i śpiewał, ale gwiazda Kukiza powoli przygasa a czy na pewno ? :D

Tak to bywa czasami ale także jest że gwiazda Kukiza powoli przygasa ale, nie do końca bo zmieni się w supernową XD :D
  • 2015-07-09 19:07 | saurom

Panie Władyka niestety dla pana Kukiz jest górą.według najnowszego sondażu CBOS ruch Kukiza wejdzie do parlamentu. Z drugiej strony zastanawiające czyżby CBOS zaczęli sie bać o utratę posadek. W końcu w czasie kampanii prezydenckiej prorokowali, że Andrzej Duda przegra, czyżby teraz nastąpił ruch w drugą stronę.
  • 2015-07-09 20:06 | Proboszcz

Wymyślił to Pan po piątkowej konwersacji z Lisem i Żakowskim? Trochę słabo. Mam w pamięci zaklęcia J.Żakowskiego z dnia 8.05 godz.7.05? około. Wyglądało bardzo podobnie jak Pana pobożne życzenia..
  • 2015-07-09 20:55 | Marcos

Do poszukiwaczy prawdy absolutnej...

Jak widać prawdziwi Polacy i poszukiwacze spisków oraz prawdy objawionej opanowali forum internetowe Polityki. A ja się cieszę razem z Autorem blogu i z wieloma innymi, że jednak już powszechnie widać że Kukiz to błazen i ignorant, a PiS to jednak niebezpieczna banda politycznych troglodytów. Jest więc wciąż szansa, że nawet pomazaniec boży, św. Andrzej Duda nie pomoże im wygrać wyborów.
  • 2015-07-09 21:00 | comet

"Panie Władyka niestety dla pana Kukiz jest górą.według najnowszego sondażu CBOS ruch Kukiza wejdzie do parlamentu"

Bez zadnego spojnego programu, ruch pana "artysty" moze zostac jeno kolejna "przystawka" PiS-su!!!
  • 2015-07-09 21:18 | Nano

Zgadzam sie z Panem redaktorem w calej rozciaglosci jego niezbyt dlugiej wypowiedzi. Nie potrzeba nam w przestrzeni publiczno-politycznej ludzi pokroju pana Kukiza. No niech tam sobie spiewa i tanczy na swoich biletowanych koncertach, dla tych ktorzy chca go w swoich plasach ogladac. Ja nie chce i niech mnie Pan Bog broni zeby Kukiz zagoscil w moim radiu, telewizji, gazecie i komuterze na co dzien.
  • 2015-07-09 21:36 | saurom

Niestety muszę cię rozczarować wszyscy odbierają te wszystkie manewry Kopacz i PO jako spóźnione oraz wynikające tylko z tego powodu, że Andrzej Duda wygrał wybory. Wszyscy już postawili przysłowiowy krzyża na drogę Kopacz i PO dowodem może być CBOS, który do ostatniej chwili prorokował w czasie kampanii prezydenckiej, że Andrzej Duda przegra sromotnie. WIdać także pewne oznaki niejasne co prawda demoralizacji w samej Politycy gdzie niektórzy jak Żakowski oraz Szacki już widać nie są pewni czy PO wygra i chyba próbują sobie zapewnić bezpieczny odwrót.
  • 2015-07-09 22:07 | otago

Moim zdaniem potrzebujemy kogoś rozsądnego u władzy by zadowolił wszystkie grupy społeczne . a trzeba wsiąść pod uwagę iż jesteśmy społeczeństwem na dorobku starającym się dogonić zachód . A kolega Kukiz jest tylko lokalnym niezłym wokalistą bez pierwszych miejsc na listach światowych - niech się wykaże .
  • 2015-07-09 23:43 | victorast

Rozmawiałem swego czasu z naczelnym redaktorem polityki cyfrowej, panem Rzeczkowskim o usuwaniu moich komentarzy, w których ani nikogo nie obrażam, ani nie używam wulgaryzmów i piszę tylko to, co myślę i co też można wyczytać w innych mediach zagranicznych..., o Grecji, o Partiach.... o systemach o hipokryzji i mediów i polityków i pewnie mu się to nie spodobało, że np. pokazałem, że kilku jego byc może pupilków redaktorów jest niedoinformowana albo tendencyjna czy też "politycznie poprawna"... no i z takim efektem, że poniższy komentarz (był tu jako pierwszy) też usunięto. A ja sie oytam, dlaczego??? Ciekaw jestem, czy to co teraz piszę zostanie usunięte, czy dostanę odpiwiedź. Myślę, że to pierwsze..., a oto ten usuniety komentarz (Niektóre zdania mogą być teraz trochę inne, bo musiałem sobie kilka rzeczy przypomnieć, jednak sens został ten sam i dobór słów inentyczny):

Był kiedyś w trójce program Marcina Wolskiego "sześćdziesiąt minut na godzinę" a w nim Jacek Fedorowicz prowadził jedną z części audycji: "dyrekcja cyrku w budowie". No i była to jakaś koszmarna przepowiednia,która zaczyna się sprawdzać w życiu. Niestety!!!
    1. Kukiza intencją startu w wyborach prezydenckich było przyszłe wejście do parlamentu. Czyli, jeśli go dobrze zrozumiałem, to wcale nie chciał być prezydentem. I dalej idąc tą drogą myślową, zrobił w balona jego elektorat, bo posługując się zdrowym mózgiem, "ukradł" innym kandydatom trochę wyborców, którzy gdyby wiedzieli, że głosują na kogoś, kto nie chce być wcale wybrany oddają potencjalnie nieważny głos, który mogliby dać komuś innemu albo w ogóle nie głosować. Nie wiem jak dla innych, ale jest to według mnie oszustwo.
    2. Kukiz bedzie decydował o tym, kto będzie kandydował. Myślę, że nawet sam Albert Einstein nie uznałby siebie za uprawnionego i zdolnego do takiej decyzji, mimo, że ujmując to w sposób delikatny, to Einstein był jednak nieco mądrzejszy od pana Kukiza (grał zresztą na skrzypcach i chyba jedynie muzyka była cechą wspólną Kukiza z Einsteinem, choć myślę, że Kukizowi nie podobałaby się muzyka, którą uprawiał Einstein a Einstein miałby odruch wymiotny słuchając Kukiza). Chyba, że Kukiz jest innego zdania. Nie wiem, może to kiedyś powie. I jeszcze co do dolnej granicy wieku (25 lat). Tylko ktoś na pozimie pana Kukiza może wierzyć, że 25 latek jest na tyle doświadczony i posiada wystarczającą wiedzę aby tworzyć ustawy (to przecież rola sejmu ale nie wykluczam, że Kukiz tego nie wie). Mam wielki szacunek do ludzi młodych (sam kiedyś byłem młody), dziś jednak wiem jak bardzo przesadzałem jako 25 latek w ocenie mojej wiedzy na wiele tematów. Dodam, że np. w Niemczech (nie zwsze muszą być wzorem ale czasem jest tu coś dość logicznego) dolną granicą wieku aby mieć uprawnienia budowłane do sprawdzania obliczeń statycznych (jestem konstruktorem mostów) jest 35 lat. Myślę, że jednak rządzenie państwem jest jednak bardziej skomplikowane niż obliczanie nośności konstrukcji budowłanych. No chyba, że jest sę panem Kukizem mającym 25 letnich doradców.
    3. Kukiz będąc premierem chce zmienić ustrój Polski. Ciekaw jestem na jaki, bo tego własciwie nie powiedział. Odnoszę wrażenie, że on sam nie wie na jaki..., chyba, że wymyslił jakis nowy...
    4 i 5. W tym, że Stowarzyszenie Ryszarda Petru może być dla kraju szkodliwe to ma dużo racji, jednak to, że działalność banków jest drapieżna wie chyba każdy myślący człowiek, ale jak na razie są one silniejsze (niestety) nie tylko od pana Kukuza ale i od mocarstw... no ale cóż, Kukiz może wie, jak to zmienić.
    No cóż. "dyrekcji cyrku w budowie" ciąg dalszy. Jednak tragicznym jest fakt, że wyszła ona z ram satyrycznego programu radiowego i zaczyna działać w rzeczywistości.
    Ta cała sytuacja utwierdza mnie w przekonaniu, że demokracja powszechna jest właściwie tragedią. Tylko Demokracja elitarna mogłaby zatrzymać paranoję, jaką stały się wybory do parlamentu czy też wybory prezydenta. Wybrano własnie prezydenta, który powiedział,że modli się do Ducha Swiętego o mądrość. To też radze panu Kukizowi..., a może się uda (i jemu i Dudzie). Ciekaw jestem, co zrobi nowy prezydent, jeśli Duch Święty go nie wysłucha????
    Pozdrawiam wszystkich, którzy się chociaż po cześci zgadzają z tym, co napisałem a tych, którzy uważają mnie z głupka proszę aby mnie nie obrażali.
    Victor Ast
  • 2015-07-09 23:46 | victorast

Czy hipokryzja dosięga już i "poityki"?
  • 2015-07-10 00:04 | Rakoczy

Panie Kukizie, pamietam Pana z pańskich wystepów w rokowynm wielkopolskim Jarocinie, jako młodzieńca-wizjonera nierzewidywalnosciz[ierwszych lat 80,minionego wieku.
    Wówczas nawt po ówczesnych dopalaczach, byłPan autentyczny, z warszawska, naturalny z swą estradową ekipą.
    Teraz jest Pan klakierem z aksjomatw bezprogramowych nuworyszów, majetnych bez programu flusteatów, w kontrze do prawicowych i niby lewicowych partii mojego kraju, Ojczyzny, Polski !
    Po mojej zwykłej analizie Pańskich bezprogramowych medialmych poczynań, prosze Pana, Panie Kukizie, o dobrowolnego zrezygnowanie z bycia w poliyce Polski.
    Smieje sie z Pana niesmiertelny żoliborski Kaczyński i zdufany w sobie Episkopat Kk w moim kraju.
    Panie Kukizie, wstydze sie za pańskie bezprogramower polityczne zycie ...
    Czołem późną noca z nadodrzańskich Słubic, w Lubuskiem.
    Rakoczy
  • 2015-07-10 02:11 | kruk

@ victorast
    Jakos nie widze, zeby Twoje komentarze usuwano. Jest ich pelno i bywaja tak dlugie i zagmatwane, ze trudno prze nie przebrnac.
    Gdybys tak sprobowal sie streszczac?
  • 2015-07-10 04:17 | Jan Bohynski

@ kruk Swietny komentarz do komentarza " viktorast ". Komentarz im krotszy, tym lepszy. Jezeli ktos ma wene i chce pisac, niech najlepiej pisze na wlasnym blogu i doswiadcza komentowania przez innych. Juz pisze cokolwiek za dlugo. A co do Kukiza, to " Smutno mi Boze ... " , ale nestety nie tylko co do Kukiza. J.B.
  • 2015-07-10 04:21 | mo-ma

Kiedys czesc Polakow glosowala na niejakiego Stana Tyminskiego. Czyzby teraz ich dzieci glosowaly na muzyka Kukiza?
  • 2015-07-10 05:19 | Nochalo

@ Jan Bohynski
    Owszem. Najlepiej, gdyby limit znaków wynosił 3. Tak. Nie. Mhm. Twitter to już prawie pańska wymarzona przyszłość.
  • 2015-07-10 06:31 | kundzia

Re:Był sexy, grał i śpiewał, ale gwiazda Kukiza powoli przygasa - oj, zdziwisz się redaktorze

zastanawiam się, czy długo się pisze takie wyssane z palca teksty ? ani ja, ani wszyscy ,moi znajomi nie jesteśmy już młodzi, a głosowaliśmy i będziemy głosować na Kukiza, więc jak się to ma do tego, że to tylko młodzi głosowali ? obecnie sytuacja jest taka, że wielu zagłosowałoby na kogokolwiek bądź, byle by był spoza obecnego układu - nie rozumiecie tego ? ani PO, ani klon PO, czyli Petru, ani PIS, PSL, SLD, czy kto tam inny skopiowany - nie oczaruje nas nagle przed wyborami. Ludzie mają dość tylu spierd... lat rządzenia tych ludzi. A takie artykuły, są po prostu żenujące. Wstyd panie redaktorze, wstyd.
  • 2015-07-10 07:08 | OKKO

Co za idiotyczny artykuł ....argumenty wyssane z palca ...
  • 2015-07-10 07:24 | Iga

Dobrze się trzyma

I tak się nieźle trzyma, jak na swój wiek - choć to artysta nie wybitny, nieco zaskakuje, że porwał sporą, młodocianą w końcu publiczność. Czy potencja (twórcza) migruje z wiekiem w inne rejony, zobaczymy niebawem.
  • 2015-07-10 08:04 | edek66

Sondaże swoje a życie swoje,nawet jego najbliżsi zwolennicy dali sobie spokój,mają nadzieje na jakąś zmianę w postępowaniu Kukiza ale "to se ne vrati"
  • 2015-07-10 08:15 | utajniony polityk

A czymże teraz jest polityka?? Widać w dzisiejszych czasach każdy może być politykiem patrząc na tych posłów i senatorów którzy nie mają za grosz wiedzy a tym bardziej kwalifikacji, ni kszty honoru, jeżdżąc po pijaku pani poseł przeprasza, i tyle bo przecież na immunitet czy to tam jeszcze, zwykły obywatel jest ciąganyy po sądach i narzuca mu się karę którą nie niejednokrotnie rujnuje finanse domowe. Nie jestem za jeżdżeniem po pijaku tylko za sprawiedliwością, nie niech pani poseł zapłaci karę dotkliwa dla jej kieszeni i zabiorą jej prawo.
    Za miast zająć się sprawami ważnymi to panowie którzy nazywają się politykami udzielają wywiadów na temat Pana Kukiza? Ludzie mają oczy i uszy, i rozum też swój i nie muszą wysłuchiwać tej waszej politycznej analizy na temat Kukiza, szczerze dla mnie te wasze wywody tylko ddziałają na jego korzyść. i chwała za to!!!!!!
  • 2015-07-10 09:42 | victorast

kruk,

nie widzisz? to zobacz pierwszy usunięty komentarz, a tam zobaczysz moje nazwisko. a jesli nie podobają ci się moje długie komentarze, to nie musisz ich przecież czytać.

jan bohynski,

nie jestem zainteresowany twoimi radami napiszę to samo co wyżej: nie podobają ci się moje wpisy? nie czytaj a sam pisz, co chcesz a ja albo będę to czytał albo nie.
  • 2015-07-10 09:46 | _sens

Oj Wiesław Wiesław czy tego chcesz czy nie musisz pogodzic sie z tym, że... nadchodzi jesień..nadchodzą młodzi gniewni...nadchodzi tsunami...nadchodzą czystki.
  • 2015-07-10 10:47 | Piotr Dwója

Panie Redaktorze, problem jest bardziej złożony. Moim zdaniem jeżeli w referendum będzie 50% frekwencja to dla Kukiza będzie to potężny power na wybory parlamentarne. Inna sprawa czy zdąży zarejestrować listy wyborcze których termin będzie upływał pod koniec sierpnia, jak się chłopak nie ogarnie to będzie kiepsko, a zyska na tym i PIS i PO. Wbrew pozorom za Kukizem są stoi wielu sensownych ludzi którzy widząc ten bałagan nie chcą pchać się na I-szą linię a ich udział na listach może notowania wyraźnie poprawić. A po wyborach będzie dopiero wesoło jak w celu skutecznego rządzenia Polską powstanie "wielka koalicja" PO-PIS. Ale to już inna historia...""
  • 2015-07-10 11:42 | maleńkie_sioło

Re:Był sexy, grał i śpieMwał, ale gwiazda Kukiza powoli przygasa

Największe zagrożenie dla demokracji stanowią nie krzykliwe marginesy z chybotliwym poparciem, tylko realnie rządzący. Kukiz za JOWami gardłował, ale to platformiany prezydent ogłosił referendum w sprawie, której ludzie nie rozumieją i która osłabi demokrację. A nie musiał. Mógł być mężem stanu, wybrał bycie drobnym cwaniaczkiem.

Tak, Kukiz jest ignorantem i najczęściej nie wie, co plecie. Podobnie jak parlamentarzyści PO i PiS, np. w debacie nad in vitro. A jak nazwiemy zwolenników wyprowadzenia finansowania partii politycznych poza państwo czyli oddania jeszcze większej władzy kapitałowi? Kim oni są, jeśli nie zagrożeniem dla Polski?
  • 2015-07-10 11:51 | Halibut

Kukiz jednak jest symptomem i wskaźnikiem, że modernizacja w Polsce przebiega właściwie na płaszczyźnie tylko technicznej i ogólnobytowej. W polskich głowach cały czas szumi zakompleksiony "czerep rubaszny.Już widać, że nowe pokolenia Polaków są wykształcone w dużym stopniu tylko de iure-mają mało, kompetencji, umiejętności i obycia.Młodzi są sfrustrowane tym faktem, pełni roszczeniowi, bezkrytyczni wobec siebie i bez inicjatywy w życiu społecznym. Za wszystko wini się polityków, nie widzi się ogólnej patologii bezczynnego i jałowego jak na standardy zachodnie życia społecznego. Nadal wszczepiany jest w głowy model homo sovieticusa, który ucieczka od wolności i odpowiedzialności, oczekuje że „ktoś coś załatwi” i że to politycy kształtują rzeczywistość. Polskie wychowanie i polska szkoła nadal utrwalają intelektualny prymitywizm i obnskuranctwo. Właśnie swobodnie dryfujemy cywilizacyjnie w objęcia niby tak znienawidzonego w Polsce putinizmu.
  • 2015-07-10 12:09 | zynek

Zaklinanie rzeczywistosci...
    Zaklamywanie rzeczywistosci
    Jak sie zamknie oczy to wszytsko bedzie jak dawniej - Prezydent Komorowski, Donald Tusk...i wszytsko bedzie w porzadku.

Panie Autorze - TO SE NE VRATI :)
    I gut.
  • 2015-07-10 12:49 | victorast

Największym zagrożeniem demokracji jest sama demokracja powszechna. Dowodem może być sukces Kukiza. Dowodzi on nieświadomości wyborców. Demokracja może funkcjonować tylko wtedy, kiedy wyborca będzie rozumiał po co wybiera tego czy innego kandydata i dlaczego ma do niego zaufanie,że spełni swój obowiązek poprawnie. Do tego proszę zwrócic uwagę na programy poszczególnych ugrupowań. Czy mają one sens? Czy istnieje gospodarka PO wska? Czy istnieje gospodarka PIS owska? Nie!!! Gospodarka jest albo poprawna albo nie! I dlatego rządzic powinni fachowcy i do tego uczciwi. Czy normalny wyborca potrafi takiego ocenić? Nie! Do tego potrzebna jest świadomość. Konsekwencja tego jest, że tylko demokracja elitarna ma sens. I w miarę wzrostu świadomości społeczeństwa zwieksza się tym samym ilość "udziałowców" w tej demokracji. Marzeniem byłoby, żeby ta ilość równa była frekwencji w wyborach. Jak to zrobić? Nie mam pojęcia. To tylko moje zdanie i odpowiedź na pytanie, dlaczego istniejąca demokracja nie funkcjonuje. Nie tylko zresztą w Polsce.
    victor ast
  • 2015-07-10 13:05 | slima11

Żołnierze strzelają a Bóg kule nosi.Ostatnio kule pofrunęły na na Belweder.Ale jest problem ,bo na jesieni pofruną tez w stronę grajka i szydło z worka nie wyjdzie.Dlatego wrogie obozy jednoczą siły, aby kule ,zatrzymały się w kulochwycie.I tak to FURMAN bez uzdy ,narobiŁ siana w polityce a w głowach pospólstwa sieczka..
  • 2015-07-10 15:31 | haha

Kolejny zabawny tekst, tak głupi że aż szkoda komentować :) I pomyśleć, że to wszystko za czapkę gruszek...
  • 2015-07-10 18:31 | Polak

Z Pawłem Kukizem, za wolną Polskę, do samego końca, naszego lub Jej!
  • 2015-07-10 20:33 | lonnol

Październik 2015 r, w Sejmie po wyborach tylko PO, PIS i Partia Kukiza. Szast, prast Kukiz za koalicjanta wybiera PO. Coś tam nie zagrało z Prezesem, ktoś coś powiedział i mamy nowy Rząd PO i Kukiz. W mediach euforia, redaktorzy Gugała, Kraśko i Pochanke płaczą ze szczęścia na wizji. W Polityce ukazuje się tekst Prof. Władyki o politycznej przenikliwości PK, o Jego wyczuciu sytuacji, o ciekawych pomysłach, o pasji zmieniania Polski. Niemożliwe? oczywiście, że możliwe jak najbardziej. Dlaczego? bo P. Kukiz wystąpił przeciwko Prezesowi i wszystkie grzechy są mu odpuszczone. Tak to u nas działa. Panie profesorze, czekam na pański październikowo/listopadowy tekst o P. Kukizie.
  • 2015-07-10 23:57 | Arko2

Kukiz JOWY

Mieszkam na Podkarpaciu .... W przypadku jowòw jestem skazany na ..... mógłbym wymienić piiiii. Nikt nigdy nikogo nie rozliczy bo jest jow. Kukiz nie jest remedium na demokrację.
  • 2015-07-11 01:20 | Jan Bohynski

@ Nochalo - Ty w rzeczy smej masz racje ! Tak sie glosuje w demokratycznym kraju, a nawet Swieta Bilbia o tym mowi - " Niech mowa twoja bedzie tak - tak, nie - nie " Pozatym zwiezlosc wypowiedzi na forum, jest oczekiwana przez czytelnikow. To nie jest miejsce na tasiemcowe wywody i dalekie od tematu artykulu, dygresje. A czy na temat Kukiza, tez pan chcial cos powiedziec ? Czy tylko mi dogryzc ? Pozdrawiam. JB.
  • 2015-07-11 02:20 | comet

Kukiz popiera tzw. "narodowcow", czyli - po prostu - osobnikow uwielbiajacych faszyzm!
  • 2015-07-11 02:26 | jer-1

Oj Wiesław Wiesław czy tego chcesz czy nie musisz pogodzic sie z tym, że... nadchodzi jesień..nadchodzą młodzi gniewni...nadchodzi tsunami...nadchodzą czystki.
    ````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````

Podstarzaly i wypasiony finansowo Kukiz i "mlodzi gniewni"? Pan raczy zartowac!!!
  • 2015-07-11 09:16 | Sceptyczny

Fajne są te wpisy z mantrą "nie wygracie". Wy jako my czy wy jako ja - jak zwykło pytać się majora na studium wojskowym...
    Zapewne nie wygramy. Kto przegra? Albo - żeby odpowiedź była krótsza - kto nie przegra?
  • 2015-07-11 09:58 | Artur

Zadziwiające jak na Forum członkowie pisowskiej sekty siewców złej nowiny odkrywają swoje prawdziwe oblicze. Wystarczy pozwolić im otworzyć buzie i szczekać, a wiadomo z kim mamy do czynienia. Trzeba ich pokazywać jak najczęściej, pozwalać pisać, mówić, wygłaszać swoje idee i poglądy. Im więcej, tym lepiej. A ludzie sobie szybko przypomną kim są.
  • 2015-07-11 12:24 | zet

Dalsze rządy pani Kopacz i obietnice pani Szydło znacznie poprawią sondaże pana Kukiza przed wyborami. Jeszcze oficjalnie nie ogłoszono terminu głosowania a już ruszyła kampania wyborcza wszystkich ugrupowań. Partyjnym specom od PIR-u się wydaje,że przez najbliższe 4 miesiące namolnej propagandy medialnej,uda się spreparować mózgi większości wyborców i osiągnąć założone cele,czyli pozostawić " w polityce" dotychczasowych przeciętniaków.
    Polska potrzebuje zmiany elit a nie zwykłej wymiany dotychczasowego personelu, okupującego miejsca przy sutym stole władzy.
    Nowe elity winny zorganizować życie zbiorowe Polaków na cywilizowanych zasadach,jakie praktykowane są w krajach bogatych i demokratycznych.
    Tekst /ch...,d...i kamieni kupa/ wypowiedziany przez uczestnika rządzących elit,jest wyrazem bezsilności a nie tylko zapożyczonym slangiem kryminalnym.
    Polacy nie mogą mieć tylko wyboru pomiędzy PO a PiS, bo żadna z tych partii nie gwarantuje zmian umożliwiających wejście na szybką ścieżkę rozwoju.

• 2015-07-11 16:41 | Lyzwinski

meteory maja to do siebie

...ze spadają.
    Tak sie dzieje w kosmosie i rownież w polityce.
  • 2015-07-11 18:27 | mo-ma

Polska potrzebuje zmiany elit a nie zwykłej wymiany dotychczasowego personelu, okupującego miejsca przy sutym stole władzy.

========================================================================================================

Zmiana obecnych "elit" na "elity" Kaczynskiego, czy tez na "elity" Kukiza? Ktos tu zyje w swiecie science-fiction !
  • 2015-07-12 08:10 | zaprzaniec

Polska w amoku
  • 2015-07-12 18:54 | mixxer

A Kukiz to - niestety - tylko pusta "wydmuszka"...
  • 2015-07-12 21:35 | Kostek78

Z Kukizem to jest tak...
    1) Najpierw dziwiłem się wszystkim jak mozna w ogóle brać pod uwagę głosowanie na niego w wyborach prezydenckich. Kukiz prezydent reprezentuje nasz kraj i ściska dłoń Angeli Merkel haha
    2) Potem zrozumiałem, jak mi się wydawało, że Ci którzy oddali na niego głos, to nie zagłosowali na Kukiza tylko przeciw wszystkim pozostałym i nawet zacząłem z nimi sympatyzować.
    3) Teraz chyba przyszedł taki czas, żeby skończyć zabawę, panu Pawłowi powiedzieć dziękujemy. Świetnie, że otworzył oczy (choć na moment) zawodowym politykom, ale teraz niech wróci do muzyki, koncertów latem nad morzem, zimą w klubach i usunie się w cień.
    Tylko co dalej? Czy Petru jest w stanie zaoferować coś rzeczywiście nowego? Tego jeszcze nie wiem.
  • 2015-07-13 15:56 | Blue

Re:Był sexy, grał i śpiewał, ale gwiazda Kukiza powoli przygasa!

"Będę chciał się porozumieć z taką grupą ludzi, która będzie gotowa napisać nową konstytucję służącą temu pokoleniu Polaków i następnym. Z tymi, którzy mają intencje podobne do pomysłów Orbana na Węgrzech" - stwierdził Paweł Kukiz w rozmowie z "Do Rzeczy". "Ja chcę iść podobną drogą" - podkreślił."

Widac wyraznie, iz Kaczynski oraz Kukiz maja ze soba wiele wspolnego - obaj chca wzorowac sie na Orbanie!
  • 2015-07-14 12:01 | andy_b

Autor się nie douczył, czy celowy zabieg?

Czemu ideę JOW-ów określa Pan jako "osławioną"? Jest to jedna z propozycji ordynacji, równie uprawniona jak wszystkie pozostałe przecież. A może nie doczytał Pan, co znaczy "osławiony"? No to byłby wstyd... Dołączyłby Pan do takiego tuza jak Najsztub, który w rozmowie z Sikorskim mówił o "osławionym Oxfordzie" i TVP, która z lubością powtarzała spot z placem w Wadowicach "osławionym obecnością Papieża - Polaka". To ostatnie akurat mi pasowało...
  • 2015-07-19 21:56 | Andrzej

Kukiz, spadaj, byle jak najniżej. Umysł przeżarty alkoholem i narkotykami nadaje się tylko do spadania.
  • 2015-07-23 14:27 | zw

niech koljne nazwisko wystarczą za cały komentarz, Tymiński, Lepper i Kukiz, i kto następny
    mozna się tylko zadumać nad stanem psychiki części elektoratu polskiego i jego wierze w cuda""