Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dlaczego wezme udzial w referendum 6 wrzesnia 2015 roku

(6)
2015-07-15 19:21 | marekkopala
Dlaczego zaangazowalem sie w Ruch Pawla Kukiza
1- Bo jedyny kandydat na Prezydenta, to PAWEŁ powiedzial ze nie chce aby jego dzieci za chlebem wyjezdzaly za granice. I bedzie dbal o rozwoj GOSPODARKI Krajowej i o miejsca pracy dla Polakow w Kraju.
2- Jednoosobowe Okregi Wyborcze, To okregi ktore wybranego Kandydata moga rozliczyc z jego pracy na rzecz Kraju i wlasnego OKREGU. Ten kandydat musi mieszkac conajmniej 10 lat we wlasnym okrego wyborczym, przed wyborami i uzyskac 10 /dziesiec/ podpisow mieszkancow okregu.
A wyborcy moga bardzo szybko rozliczyc swojego wybranego przedstawiciela parlamentarnego, z jego pracy na rzecz Kraju i Okregu
3- Brak Planu Dzialania w Parlamencie----------------------- BO NIE BEDZIE KLAMAL I OBIECYWAL, a dopiero po wejsciu do parlamentu, bedzie dzialal na rzecz odnowy GOSPODARKI i PRZEDSIEBIORCZOSCI bez wzgledu na dzialania opozycji,
4- Poniewaz chce zadbac o przyszlosc swoich dzieci w tym Kraju, wiec zadba tez o przedszkolakow, dzieci ze szkol podstawowych, gimnazjow, szkol srednich i szkol wyzszych bo to jest PRZYSZLOSC NARODU I KRAJU. Dzieci maja wyniesc ze szkol: szacunek dla starszych i doroslych, patriotyzm dbalosci o wlasny Kraj, wlasny rozwoj intelektualny i zawodowy, bo przed nimi wlasne dorosle i pracowite zycie.


Tak Nam i Pawłowi pomoż Panie Boże