Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

czas skonczyc z przestepczymi ukladami. czas na zmiany.

(3)
2015-07-21 20:49 | m.d.
Partie tkwią w układach lub tylko próbują rozliczać przeszłość. Dzisiaj trzeba rozliczać i patrzeć w przyszłość. Należy usunąć skorumpowanych urzędników, policjantow, prokuratorów i sędziów chroniących układy i przestępców. Jest również czas na zmiany . Już niedługo zmniejszą się pieniądze z unii europejskiej, które rozwijają nasz kraj. Wykorzystywane są również do nabijania kasy kolesiom. Nasza gospodarka padnie jak Grecja. Należy poprawić działanie struktur w ZUS i NFZ. Zapobiec wyplywaniu pieniędzy z tych instytucji i przeznaczyć je dla emerytów i na lepszą opiekę lekarską. Najniższa pensja 2000 złotych . Pracodawcy musieli by ją wypłacać. Koszty ZUS i inne pozostawić na poziomie obecnej najniższej pensji. Od 2400 zł wszystko zostałoby ja dotychczas. W przyszłości zmniejszyć te koszty dla pracodawców. Mamy brać przykład z Niemców, 67 lat emerytura to rownajmy do ich zarobków. Zdecydowane nie dla narkotyków i dopalaczy. Naprawiajmy państwo a nie zmieniajmy wszystko a następnie wracamy do poprzednich złych rozwiązań wyrzucajac miliardy w błoto a dokładniej do kieszeni kolesi. Dzisiaj urzędnicy i policja wykańcza ludzi razem z przestępcami. Policjantami, prokurator, sędzia mówi to ja jestem prawem i wykonczymy każdego kto chce naruszyć nasz układ. Powiedz nie. Wy macie strzec przestrzegania prawa, a dzisiaj zabijacie ludzi i dzieci. To my jesteśmy prawem i jeżeli nie można inaczej to trzeba będzie spalić morderców dzieci w ich komisariatach, prokuraturach, sądach . Nie będą urzędnicy chronić przestępców. Masz prawo się bronić jeżeli będzie trzeba bronić siebie i dzieci to wygląda na to że należy mordercę zabić zanim zabije ciebie. Nie dopuscmy do takiej sytuacji. Usuńmy przestępców z urzędów.
Mirosław Dunst