Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Moskwa zagrożona faszyzmem?

(4)
To pytanie trzeba postawić wprost. Czy Rosji zagraża faszyzm?
 • 2015-07-29 21:05 | jajo13

  Gorbaczow zaprzeczył

  W niemieckiej tv w ZDF widziałem fragment wywiadu z Gorbaczowem, który zaprzeczył, jakoby miał otrzymać obietnicę nie rozszerzania NATO na kryje byłego wpływu ZSRR.
 • 2015-07-30 09:43 | camel

  Re:Moskwa zagrożona faszyzmem?

  Jeśli będziemy trzymali się obowiązującej dzisiaj definicji, że faszystą jest każdy, kto podskakuje Amerykanom, to jak najbardziej.
 • 2015-08-02 04:58 | kruk

  Re:Moskwa zagrożona faszyzmem?

  @camel
  Czy taka definicje faszyzmu wyczytales w artykule prof.Krzeminskiego? Moze przeczytasz jeszcze raz i postarasz sie cos zrozumiec?
 • 2015-08-04 15:51 | Jan Bobiński

  Re:Moskwa zagrożona faszyzmem?

  Kiedyś uważano,że mocarstwo jest wtedy gdy państwo jest terytorialnie duże,jak wskazuje historia to niekoniecznie tak być musi.Pamiętać jednak należy,że Naród jako wytwór historyczny i nie tak dawno powstały powoli dla dobra ludzkości musi odejść do "lamusa".Teraz jest aktualne zawołanie EUROPEJCZYK później będzie inne.Chcąc uniknąć następnej "zwady międzynarodowej"musimy i to jak najszybciej umocnić Europę.Zapewne będzie to trochę kosztowało ale zapewne mniej niż wojna.Są u nas narodowcy którzy straszą nas sąsiadami, pytam się w jakim celu? Dla zawołania "Bóg Honor Ojczyzna"?To jest już za staromodne .Dzisiaj trzeba nam starego zawołania Rewolucji Francuskiej.Niby "Solidarność" też coś mówiła ale Równości i Solidarności niestety nie ma już nie mówię o Braterstwie.Jak na dziś naszą ostoją powinna być dobra współpraca w ramach UE i stworzenie jednej europejskiej armii,byłoby i taniej i bezpieczniej.
  """"