Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Przykro spojrzeć, ale spójrzcie jeśli chcecie.

(10)
2015-08-08 12:02 | artur702
Na stronie nr 2 dzisiejszej Gazety Wyborczej (także w wydaniu internetowym) Pan prezydent jeszcze elekt Andrzej Duda wita się z sekretarzem generalnym NATO Jensem Stoltenbergiem i chcąc nie chcąc jest bezpośrednim dowodem na pochodzenie człowieka od małpy. Chodząc wielokrotnie po ZOO zauważyłem, że goryle nieustannie nakładają sobie dolną wargę na górną strojąc takie głupie, małpie miny. Zupełnie tak, jak to robi bezwolnie w atawistycznym małpim odruchu Pan prezydent elekt witając się z sekretarzem generalnym NATO. Jednak człowiek pochodzi od małpy. Bo skądże taka reprezentacyjna mina?
  • 2015-08-08 21:30 | kamilb1987b

Re:Przykro spojrzeć, ale spójrzcie jeśli chcecie.

Ten komentarz nie był potrzebny. Mogłeś to zachować dla siebie. Ja nie lubię PiSu i nie głosowałem na prezydenta Dudę ale to nie znaczy że można się z kogoś naśmiewać i obrażać. Mniej Jego wygląd nic nie obchodzi. Może sobie nawet skakać na jednej nodze jak ma na to ochotę. Dla mnie bardziej ważne jest to jakim będzie prezydentem. Jeżeli będzie taki jak cały PiS to już się boję o nasz kraj. Widać że nie chce się odciąć od kaczora mimo że już został zaprzysiężony to dalej wyznaje tą głupią PiSowską politykę. Kaczyński pewnie z pomocą doradców objął ciekawą politykę aby odsunąć się w cień by go nie pokazywali i dzięki temu aby jego poplecznicy mogli wybrać wybory a on z tylnego fotela będzie nimi sterował jak będzie chciał. I to jest niestety przykre. Również przykre jest to że ludzie dalej popierają komunę i tęsknią za nią. Nie żyłem w tych czasach ale wiem że nic dobrego wtedy nie było i nie chciałbym aby te czasy wróciły a tego mogę się obawiać słuchając polityków PiSu. Formalnie o tym nie mówią ale rzucają hasła typowo komunistyczne, typu : oni (PO) robią źle a my (PiS) robimy dobrze. Oni niszczą kraj a my go naprawimy. Oni mówią że się nie da a my mówimy że się da bo mamy dużo zdolnych ludzi.
    Za komuny to ludzie też chodzili za pustymi hasłami i dziś robią to samo. Smutne jest to ze PiS popiera dużo ludzi młodych i wykształconych a ja się pytam, jak można wierzyć w obłudę i kłamstwa? Jedzcie sobie do Niemiec, załóżcie partię i opowiadajcie takie głupoty jak PiS, ciekawe kto na was zagłosuje. Oni są mądrzejszym narodem i nikt nie uwierzy w głupoty nawet jak fajnie brzmią. Myślicie że ja chcę robić do 67roku życia? A czemu Ja wolę w wieku 50lat iść na emeryturę i chciałbym aby tak było ale jeżeli państwa na to nie stać to będę robić do 67roku życia i tyle. Ale jak ktoś mówi że można obniżyć wiek emerytalny wiedząc jak wygląda sytuacja demograficzna w kraju to powinien podać inny sposób na pieniądze aby system emerytalny to wytrzymał i nie siać tylko propagandę i w kółko tłumaczyć że można obniżyć, że mamy wspaniałych ludzi itp. To jest propaganda i w pierony ludzi w to wierzy. Wiadomo że ludziom się to nie podoba i nikt nie chce dłużej pracować ale skoro rząd podjął decyzję o zwiększeniu wieku emerytalnym tzn ze to jest najrozsądniejsze rozwiązanie i tak trzeba mimo że przez to mogą stracić władzę. Ale przynajmniej mają odwagę podjąć trudne decyzje. Mogliby tego nie zrobić i w ostatnim roku rządzenia rozdać pieniądze ludziom i pokazać że się jest dobrym wujkiem i w ten sposób zapewnić sobie zwycięstwo w kolejnych wyborach ale tego nie zrobili a PiS by tak zrobił bo dla nich nieważne jest a szczególnie dla kaczora nie jest ważne ze coś jest złe dla kraju aby tylko mógł rządzić i jest w stanie zrobić wszystko aby to osiągnąć. Nawet aby to zrobić schował się w cień. Nie mówię że PO jest super partią ale w obecnych czasach są najlepszym rozwiązaniem ale nie najlepszą partią. Szczerze mówiąc to nie ma na kogo głosować. Nawet jeżeli ktoś nie chce głosować na PiS i na PO to nie ma na kogo. PSL to są klakiery i lesery których popierają rolnicy i zawrą koalicję myślę że z każdym kto im zagwarantuje wspólne rządy. SLD to też są komuchy a reszta to są odłamy innych partii lub karierowicze. Widać jak byk że liczą się tylko PO i PiS. Nawet jak ktoś odda głos na inną niż te dwie partie to zwiększy ich możliwość wygranej bo i tak większość na nich zagłosuje. Więc nie chcąc poprzeć którąś z tych partii, czyli robiąc przykładowo na złość PO to zagłosuje się na SLD i zrobi tak 10% wyborców PO to oni spowodują że wygrają PiSiory czyli najgorsza z możliwych opcji a to SLD będzie być może koalicjantem więc i tak wyjdzie jakby się chciało poprzeć kaczora. Co by się nie zrobiło wbrew platformie to będzie to złe rozwiązanie. Oczywiście koalicjant nie we wszystkim musi się zgadzać ale i tak w większości się podporządkowuje. Może to wygląda jak straszenie PiSem, ponoć to już nie działa ale taka jest prawda. No chyba ze te główne PiSiorskie gęby zejdą ze sceny politycznej a reszta zacznie myśleć samodzielnie i wejdą na prawidłową ścieżkę taką jaką mieli jakby na początku swojego istnienia to wtedy będzie lepiej. Pożyjemy, zobaczymy.
  • 2015-08-08 21:36 | 33mas18

Nie dodawałbym, jak Artur702, tego zdjęcia do licznych ważnych dowodów pochodzenia człowieka od małpy. Po co tak daleko wyciągane wnioski? Ale mina jeszcze wówczas prezydenta-elekta jest nie tyle reprezentacyjna, jak to elegancko ujął artur702. Jest po prostu bezgranicznie dumna, żeby nie powiedzieć wyrażająca szczyt zarozumialstwa. Cóż, pewnie sekretarz generalny NATO już od owego spotkania przyjął do świadomości i wiadomości, że teraz Polska będzie rozdawać karty w Sojuszu. A jego rozmówca warszawski, po dwu, a może i trzech kadencjach, obejmie formalną władzę w NATO.
  • 2015-08-08 22:54 | 33mas18

Nie dodawałbym, jak Artur702, tego zdjęcia do licznych ważnych dowodów pochodzenia człowieka od małpy. Po co tak daleko wyciągane wnioski? Ale mina jeszcze wówczas prezydenta-elekta jest nie tyle reprezentacyjna, jak to elegancko ujął artur702. Jest po prostu bezgranicznie dumna, żeby nie powiedzieć wyrażająca szczyt zarozumialstwa. Cóż, pewnie sekretarz generalny NATO już od owego spotkania przyjął do świadomości i wiadomości, że teraz Polska będzie rozdawać karty w Sojuszu. A jego rozmówca warszawski, po dwu, a może i trzech kadencjach, obejmie formalną władzę w NATO.
  • 2015-08-09 14:38 | artur702

2015-08-08 21:30 | kamilb1987b
    Pan prezydent Duda reprezentuje Polskę i wszystkich Polaków, więc niech się zachowuje jak kulturalny człowiek. Bo przynosi nam wstyd. Jeżeli jest źle wychowany, to powinien przejść natychmiast kurs dobrych manier by pozbyć się nieokrzesania, a nabyć niezbędnej ogłady. Mina, poza, sposób chodzenia, sposób siedzenia na fotelu, na krześle, kiedy wolno nam mówić, a kiedy należy słuchać, kiedy nam wolno usiąść, a kiedy należy poczekać aż usiądą goście, tym bardziej panie, jakie miejsce w grupie powinien zajmować gość, kobieta, czy wolno nam w Parlamencie Japońskim szukać swego szoguna itp, itd. Prezydenci RP nieustannie przynoszą nam wstyd. Dość mam tego. I będę o tym pisał zawsze, kiedy zasłużą na krytykę.
  • 2015-08-09 18:38 | wnukmarek

@ Artur

Jeśli pisze pan, bo za hejtowanie Panu płacą, to rozumiem. Jeśli nie płacą, to jest to choroba z nienawiści i radzę odwiedzić psychiatrę.
  • 2015-08-10 10:09 | artur702

2015-08-09 18:38 | wnukmarek

Do pisowskiej sekty siewców złej nowiny pałam silnymi uczuciami na bazie wzajemności do uczuć wyrażonych wyżej przez ich przedstawiciela. Życzę wzajemnie, jak wyżej.
  • 2015-08-10 16:22 | wnukmarek

@ Artur
    Ale tylko człowiek niespełna rozumu chce spełnienia obietnic od prezydenta, który urzęduje od CZTERECH dni. Byli tacy, co obiecywali 8 lat temu i czy z tych obietnic się nie wywiązali. Ale to fanatyków nie przekona, oni już chcą rozliczać tych co jeszcze naprawdę nie zaczęli rządzić czy sprawować urzędy. Ja tak samo "kocham " PO jak i PiS, bo nie wiem co gorsze aferałowie czy klerykałowie.
    Chyba jednak jesteś hajterem. Ile CI płacą?
  • 2015-08-12 11:10 | artur702

2015-08-10 16:22 | wnukmarek

Ja nie chcę spełnienia obietnic Pana niezłomnego prezydenta Dudy. Wolę by się niczego nie tykał. Dla Polski i Polaków to była by tragedia grecka. Po prostu wielki dramat. Ponadto pragnę poinformować, że nikt mi za moje opinie nie płaci. Ja tak z czystego patriotyzmu i wzmożenia uczuć wzajemnych wobec pisowskiej sekty nienawiści siejącej zamęt i dywersję w Polsce.
  • 2015-08-19 10:16 | Patos

Takie teksty pisze tylko ktoś kto jeszcze nie zrozumiał co oznacza słowo "demokracja" albo jest to kampania negatywna.

Wpadki i gafy to przywara wszystkich polityków: