Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co nastolatki wiedzą o współżyciu

(5)
„Seks domaciczny” to nieprzypadkowe przejęzyczenie. Polskie nastolatki nie za bardzo wiedzą, jaki organ do czego służy.
 • 2015-08-13 01:16 | kruk

  Co nastolatki wiedza o wspolzyciu seksualnym

  Wniosek, jaki sie narzuca po przeczytaniu tego raportu, to niebywala rozbieznosc miedzy przykazaniami Kosciola w sprawach seksualnych i zachowaniem mlodziezy, i to juz w wieku szkolnym. Czy mlodziez lekcewazy to, co slyszy podczas katechezy lub WDZ, czy tez brak uczciwej edukacji seksualnej nie pozwala jej widziec tej rozbieznosci? Wyglada na to, ze wiele mlodych osob cierpi na dysonans poznawczy, ktory pozwala im miec sprzeczne poglady na te sama sprawe. Jezeli tak jest, to brak spojnosci w mysleniu moze tez dotyczyc innych dziedzin, z rownie oplakanym skutkiem. Szkola powinna uczyc przede wszystkim intelektualnej uczciwosci a ta oparta jest na rzetelnej informacji o faktach.
 • 2015-08-13 09:17 | znafca in spe

  Re:Co nastolatki wiedzą o współżyciu

  2015-08-13 01:16 | kruk

  ha, ha, ha....
 • 2015-08-21 16:01 | stok

  Re:Co nastolatki wiedzą o współżyciu

  Kluzik i jej poprzednicy z PO mieli 8 lat. Nikt nie zdejmie z nich odpowiedzialności.
 • 2015-09-09 22:11 | jerzy.n19

  Re:Co nastolatki wiedzą o współżyciu

  Jak powszechnie wiadomo, Polska jest krajem katolickim, a to wyklucza racjonalne przygotowywanie młodzieży do dorosłego życia w wielu aspektach, bo jak pogodzić religijną mizoginię Ojców Kościoła z podstawowymi wymaganiami racjonalności?
  Jak widać, problemy seksualne jednostek wybitnych (przynajmniej pod pewnymi względami) potrafią pozostawiać konsekwencje na wiele wieków, jak choćby upodobanie Mahometa do bardzo młodych dziewcząt, żeby nie czepiać się wyłącznie chrześcijan.
  Skądinąd szkoda, że ten ostatni nie był choćby biseksualistą. Iluż ludziom ułatwiłoby to dziś normalne życie.
 • 2018-05-17 23:42 | m_malgorzata

  Re:Co nastolatki wiedzą o współżyciu

  Dramat. Nie zapominajmy o religii (!!!) w szkołach (kto logicznie zdołał połączyć zasadność wprowadzenia religii - tradycyjnie wielkiego hamulcowego nauki - do szkół?). Nie zapominajmy też, że to PO w 2011 wycofało seksuologię z koszyka świadczeń medycznych. Polscy kapłani rękami wyszkolonych przez siebie polityków stworzyli system, który zamiast PAŃSTWEM jest DRAŃSTWEM.