Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dzieci na kilka chwil

(4)
Zaczyna się walka o każdy oddech, gram ciała, każdą sekundę życia. Ciesz się, przytulaj, całuj swoją małą księżniczkę. Nie myśl, co będzie za minutę, za godzinę, za tydzień. Z takimi dziećmi jest tylko tu i teraz.
 • 2015-08-13 20:41 | malpa-z-paryza

  czy to sredniowiecze?

  przepraszam, czy badania pre-natal wykazuja ta wade?
  dlaczego nieusywa sie ciazy?

  czy nasz kraj bedzie zalany chorymi, inwalidami, bo inne karje automatycznie stosuja aborcje, jesli plod jest wadliwy.
 • 2015-08-14 13:58 | michu197706

  Re:Dzieci na kilka chwil

  Ale widocznie u nas tego nie ma. Zapytaj w kancelarii prezydenta Dudy dlaczego.
 • 2015-08-14 17:10 | ebom

  Re:Dzieci na kilka chwil

  @malpa-z-paryza -- w jakim to kraju istnieje cos takiego jak "automatyczna aborcja"? Na urodzenie letalnie chorych dzieci decydują się kobiety na całym świecie, nawet w krajach, gdzie aborcja jest całkowiecie legalna. Możemy uznawać to za okrutne skazywanie dzicka na cierpienie, możemy starać się upowszechniać świadomość, że aborcja nie jest tym, na co się ją kreuje, że czasem stanowi akt miłosierdzia wobec dziecka, ale na koniec decyzję zawsze podejmą rodzice i, moim zdaniem, nie wolno im tej możliwości odbierać.
 • 2015-08-16 02:09 | kruk

  Re:Dzieci na kilka chwil

  @ebom
  Masz racje. Aczkolwiek kontynuowanie ciazy tylko dlatego, zeby "poczuc ten cudowny stan" albo doznac choc na pare dni rozkoszy macierzynstwa wydaje mi sie obrzydliwie samolubne. A jak jeszcze dodac do tego filmiki i fotki zamieszczane na Facebooku, to mozna pomyslec, ze matka plawi sie w aprobacie znajomych i poczuciu wlasnej niezwyklosci, kosztem cierpien niemowlecia.Trudno natomiast potepic kobiety, ktore godza sie na rodzenie dzieci ciezko uposledzonych, poniewaz wierza, ze to wola boska. Chociaz dla cierpiacego dziecka na jedno wychodzi, to przynajmniej im nie mozna zarzucic egoizmu, one moga byc matkami bohaterskimi. Jest tez ta nadzieja wbrew wszelkim oznakom choroby smiertelnej. Tego nie mamy prawa osadzac.