Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Marcin D. zatrzymany przez CBA

(2)
Adwokat Marcin D. – zięć byłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego – został zatrzymany przez CBA pod zarzutami oszustwa i kierowania grupą przestępczą.
 • 2015-08-25 22:22 | js2015

  A może to recydywa

  A może należałoby wrócić do sprawy szybkiego ułaskawienia skazanego przestępcy przez prezydenta L Kaczyńskiego na wniosek Dubienieckiego. Sprawę podobno prowadził bardzo sprawnie, szybko i z powodzeniem obecny prezydent Duda. Okoliczności i papiery związane ze sprawą ponoć, jak podawała prasa, zaginęły a sprawy oczywiście nie pamięta bo ...?
 • 2015-08-26 08:34 | mir

  Re:Marcin D. zatrzymany przez CBA

  "Sąd podzielił argumenty Prokuratury Apelacyjnej w Krakowie i uznał, że za aresztowaniem podejrzanego przemawia wysokie prawdopodobieństwo popełnienia zarzucanych mu przestępstw, obawa matactwa i zagrożenie surową karą"

  Wpłacenie kaucji usuwa obawę matactwa?

  "Wysokość, rodzaj i warunki poręczenia majątkowego...należy określić w postanowieniu, mając na względzie sytuację materialną oskarżonego i składającego poręczenie majątkowe, wysokość wyrządzonej szkody oraz charakter popełnionego czynu."

  Bez pytań...