Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Politycy głodzą dzieci

(2)
Hasło „głodne dzieci” zawsze działa. Ale o kim i o czym naprawdę mówimy?
  • 2015-08-26 16:47 | Jan Bobiński

    Głodne dzieci.

    Uważam,że dobrze byłoby zbadać wszystkie organizacje harytatywne.Kiedyś przekazałem na pewną fundację parę groszy i o dziwo dostałem podziękowanie w formie albumu na kredowym papierze ze zdjęciami "Zarządu"!!Wystarczyłaby kartka z podziękowaniem.Proszę zwrócić też uwagę na CARITAS,znam przypadek kiedy "biedna rodzina profesorska z Wrocławia jeździła w czasie dostaw pomocy harytatywnej z zagranicy do znajomego proboszcza do Inowrocławia aby dostać kawę itd.
  • 2015-08-30 12:12 | stok

    Re:Politycy głodzą dzieci

    Autorka artykułu przekonała mnie, że w Somalii jest gorzej, niż w Polsce. Pokazała również, że los polskich dzieci jest jej tak samo obojętny, jak politykom PO i PSL.