Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prokuratura Generalna: Będą zarzuty dla Kwiatkowskiego i Burego

(6)
Krzysztof Kwiatkowski i Jan Bury mieli ingerować w przebieg konkursów w Najwyższej Izbie Kontroli. Prokuratura Generalna złoży wniosek o uchylenie im immunitetów. Kwiatkowski swojego już się zrzekł.
 • 2015-08-28 11:52 | rather

  żarty chyba

  Informacja dla naiwniaków, którzy nie wiedzą w jakim świecie żyją: w tym kraju ustawiane są wszystkie konkursy na stanowiska w urzędach, spółkach publicznych itp. Inaczej koledzy by zostali bez roboty, a tak to zawsze wygrywają ci, którzy wygrać powinni - przyjaciele i znajomi Królika jednym słowem. Niedawny przykład pani Kalaty pokazuje jakie szanse w konkursach mają ci, którzy przychodzą z ulicy - po co zatrudniać obcą babę jak można na ten stołek posadzić kogoś swojego?

  Pytanie zatem dlaczego akurat w tym przypadku jest wrzask o to, że zatrudniono tego kogo należało zatrudnić?
 • 2015-08-28 11:54 | saurom

  cuda niesłychane

  Cuda niesłychane jakby to było przed zwycięstwem Andrzeja Dudy można się założyć, że Kwiatkowski nie złożyłby immunitetu trwałby jak Nowak
 • 2015-08-28 12:08 | Vera

  Mdli mnie

  O tym, że na Burego zbierane są haki, wiadomo od dawna. Ale Kwiatkowski? Komu podpadł?
  Zresztą czy tylko o to chodzi?
  Nikogo nie interesuje, czy Kwiatkowski jest dobrym szefem NIK, czy oszczędnie i prawidłowo dysponował środkami, czy NIK prowadził prawidłowo kontrole. To zupełnie nie jest ważne. Najważniejsze, że podobno coś tam złamał. Może literę prawa, tylko którą? Bo o tym, że każda skuteczna kontrola NIK kończyła się wielką awanturą dotkniętych i obrażonych, oczywiście zawsze niewinnych, wie chyba każdy. Jest też jasne, że kiedyś "służby" się odwiną i odpłacą.
  Bo przecież od dawna działania NIK były tak bardzo neutralizowane, że w zasadzie nic z nich nie wynikało. Po każdym raporcie można się było dowiedzieć, jaki to NIK jest wredny i jak bardzo maltretuje tych szlachetnych i niepokalanych. A im wyższe stanowiska i wpływy, tym bardziej uczciwi.
  Dlatego bardziej by mnie interesowało nie to, czy były jakieś wpływy na przetargi (te w PL są zawsze) tylko, w którym kierunku szły: polepszenia pracy NIK i wspierania lokalnych firm, czy podwyższania kosztów, obniżania jakości czyli okradania państwa. Na dodatek, kto z tego miał korzyści: NIK, czy cwaniacy?
  Bo łamanie lewa i prawa to dzisiaj tylko bełkot tych, którzy ukrywają za frazesami swój interes.
  P.S. Wina Tuska, który nie potrafił albo się bał (haki PiS?) zrobić porządek. Poczynając od afery Mariuszka.
 • 2015-08-28 13:59 | Nexus

  Re:Prokuratura Generalna: Będą zarzuty dla Kwiatkowskiego i Burego

  PiSowska prokuratura próbowała obrzucić błotem jednego z nauczciwyszych i najbardziej rzetelnyc ludzi w polskiej polityce a tu klops: Kwiatkowski z miejsca składa immunitet.

  PiSowstwo jest zakałą tego kraju. Tusk popełnił wielki błąd nie oczyszczając tych mafijnych prokuratorskich struktur z ludzi Ziobry. Kwaśniewski jaki taki jest ale w podsłuchanej rozmwoie powiedział fundamentalną rzecz - prokuratury i służby specjalne są najbardziej zdemoralizowanymi służbami w naszym kraju.
 • 2015-08-28 14:14 | takei-butei

  Re:Prokuratura Generalna: Będą zarzuty dla Kwiatkowskiego i Burego

  I znowu ci straszliwy pisowcy, wybrali w Sejmie, postawili na wysokim stanowisku, a PO musi cierpieć.
 • 2015-08-28 16:44 | saurom

  Re:Prokuratura Generalna: Będą zarzuty dla Kwiatkowskiego i Burego

  2015-08-28 13:59 | Nexus

  Jakoś mnóstwo tych uczciwych niespotykane, że jak jest afera zawsze jest wplątany któryś z "uczciwych" członków PO Nowak- afera zegarkowa, Sikorski- afera taśmowa kilometrówki, Schetyna- afera hazardowa, Chlebowczyk Drzeiwiecki- Afera hazardowa, niespotykane jak tylu "Uczciwych" "oddanych" polityków nagle okazało sie aferzystami. No ale ja rozumiem to tylko spiski to za pewne Putin albo Kaczyński podesłał swoich ludzi, żeby skompromitowali te niewiniątka nieprawdaż.