Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zwycięzca bierze wszystko

(4)
Prawo i Sprawiedliwość jest pierwszą partią, która po 1989 r. będzie rządzić sama.
 • 2015-10-27 11:41 | Byniek

  Odjęło rozum ?

  Dla chociaż trochę racjonalnego człowieka niezrozumiałym było przyjęcie i uporczywe lansowanie Kamińskiego ( innych, podobnych pomijam ) przez PO . Wiadomym było, że jest to powszechnie nielubiany ( mało powiedziane ) polityk, budzący niesmak ( też mało powiedziane ), a tu jakby nigdy nic, gdzie spojrzeć Kamiński - ostentacyjnie niechlujny, nawet w delegacjach zagranicznych. Jeszcze w ostatnich godzinach kampanii, na wiecu PO, wywołano go ( jako trzeciego ) na scenę, gdzie był chwalony i obściskiwany przez Kopacz. Nawet, gdyby założyć, że to genialny strateg i propagandzista, to jego walory powinny być wykorzystywane dyskretnie, za kotarą, a nie w pełnym świetle.
 • 2015-10-27 11:41 | jpet

  Witamy w lepszych(?) czasach.

  "Do PiS, który do niedawna jawił się partią obciachu, przeszli młodzi, wykształceni, z wielkich miast. Już się Jarosława Kaczyńskiego nie boją."

  1. Dla kogo "PiS jawił się partią obciachu"?
  2. O wykształcenie tych "co przyszli" zadbało(?) PO. Znaczy to kształcenie dobre tylko ludzie jakoś nie wdzięczne.
  3. Nie już, a nigdy Jarosława Kaczyńskiego się nie bali.
  I to by było na tyle.
 • 2015-10-27 16:11 | zynek

  Re:Zwycięzca bierze wszystko

  PO ciezko pracowala ne ten wynik...ch d i kamieni kupa, to po nich zostalo.
  Zycie na kredyt - za ktore ktos powinien przezd trybunal stanu pojsc...i moze pojdzie.
  No chyba ze do Kanady wyjedzie za Zieciem.

  Jesli nie rozwala Gospodarki - wyborcy wszytsko wybacza
 • 2015-10-28 08:27 | takei-butei

  Re:Zwycięzca bierze wszystko

  A dla mnie jest ważna DYKTATURA PROLETARIATU i dziękuję "Polityce" za to, że latami tę dyktaturę proletariatu wspierała. Wiwat Dyktatura Proletariatu! Wiwat, człek miał pracę, michę i "Trybunę Ludu", a od święta "Politykę". Oraz komu to przeszkadzało?