Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Renament

(3)
Jeszcze tegorocznej wiosny na warszawskim Krakowskim Przedmieściu w obecności ludzi jednej płci, wiary i wieku ks. Stanisław Małkowski odprawiał egzorcyzmy, by wypędzić Zło z prezydenckiego pałacu.
 • 2015-11-26 10:22 | TW vel OŹI

  "Pan Tadeusz" pornografią?

  To co powiedzieć o "Krzyżakach", gdzie obiekt westchnień głównego
  bohatera niejaka Danuśka, to taki raczej mocno nieletni był. Toż to czysta pedofilia!
 • 2015-11-29 14:40 | ecres

  Re:Renament

  Panie Stanisławie Kochany.Szukam miejsce na ziemiankę w Puszczy.I łacno będzie znaleźć się u byłego dyktatora ,ostatnio godzącego u siebie ruskich z Ukraińcami.Wszak nie od niego przykład rządzenia idzie, a od Orbana.Zdeptana opozycja ,zbyt mało kobiet od Petru nie proszących Boga o pomoc ,aby powstrzymmmmmmmmać rechot zwycięzców.Zmienimy azymut.PO 1981r uciekaliśmy na zachód ,teraz na wschód,bo na zachodzie strach przed terrorystami i nikle protesty przeciwko łamaniu demokracji na Węgrzech.
 • 2015-12-03 10:56 | TomaszIP

  Re:Renament

  Zabawne podejście do wypędzenia zła z pałacu :D