Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Komórki jajowe na sprzedaż

(2)
Na forum robimydzieci.com w dziale dam/sprzedam/ poszukuję komórki jajowej pojawiło się już 1,7 tys. ogłoszeń – i wciąż dochodzą nowe.
 • 2015-12-09 01:37 | kruk

  Komorki jajowe na sprzedaz

  Argument, ze moja komorka jajowa to tylko moj material genetyczny a nie moje dziecko, jest absurdalny. Wszystko jedno w jaki sposob zaplodniona i w czyim ciele umieszczona, komorka jajowa przeksztalca sie w czlowieka z polowa genow matki biologicznej. Moim zdaniem sprzedaz komorek jajowych do zaplodnienia przez nieznanego ojca jest sprzedaza wlasnych dzieci. To samo mysle o sprzedazy spermy w tym celu.
  Czym innym jest bezinteresowne dawstwo. Trudno tu wysuwac oceny moralne. Bardzo bliska mi osoba wlasnie urodzila coreczke z komorki jajowej anonimowej dawczyni. Ojciec i surogatka sa niezwykle szczesliwi a dziecko bedzie mialo kochajaca rodzine.
 • 2019-01-12 15:20 | strixy

  Re:Komórki jajowe na sprzedaż

  "Od 1 listopada informacje o dawczyni są utajnione także przed dzieckiem. Wcześniej dawczyni w dawstwie honorowym sama mogła decydować, czy dziecko poczęte dzięki jej komórkom będzie mogło ją w przyszłości poznać. Tak jest w innych krajach europejskich. Ale w Polsce dawczynie nie będą już rejestrowane peselami, ale specjalnymi numerami uniemożliwiającymi identyfikację."

  Za to będzie kiedyś pozew przeciwko Polsce do Trybunału Praw Człowieka. Za jakieś 20-30 lat, kiedy te dzieci dorosną. Ten zapis łamie konwencję praw dziecka i być może konwencję praw człowieka.