Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

(41)
Przeprosin od polityka domaga się też Fundacja Batorego.
 • 2015-12-20 21:25 | dorota1

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  Kukiz oswiadczyl: "„Soros, amerykański bankier żydowskiego pochodzenia, ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe, intensyfikuje swoje antydemokratyczne działania w Polsce.”

  Parafrazujac Antoniego Slonimskiego, wszystkiemy sa winni Zydzi i cyklisci.
 • 2015-12-20 21:27 | Rakoczy

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  Kukiz, to maly czlowiek z ulomnosciami polskiego katolika ...
  Nie wybaczajcie mu, bo moze byl jarocinski ...
  Rakoczy
 • 2015-12-20 21:30 | Jacek, NH

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  Uprzejmię informuję, że powstał Komitet Obrony Polski. Do szybkiego zobaczenia na ulicach, aktywiści KOD. "Panie Marszałku, a jaki program tej partii? Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio. Józefa Piłsudski, zapytany o program jego partii,"
 • 2015-12-20 21:47 | andrzej52

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  Gdyby wzorem Pana Kijowskiego po sadach byli ciągani czołowi politycy PiS za ich wypowiadane oszczerstwa od 10 lat, to dzisiaj nie mielibyśmy problemów z Pis-em i Kaczyńskim, czy Macierewiczem.
 • 2015-12-20 22:11 | delfin

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  Umocowałem flagę do roweru, wskoczyłem na niego i pojechałem przeciwstawiać się robieniu:
  - z mojego kraju krainy absurdu,
  - zaścianka odwróconego 4'ma literami od Europy
  - chamówy ze stanowienia prawa, które zamiast regulatorem współżycia obywateli staje się groteskowym, doraźnym, narzędziem walki na "spryt i dowalenie"
  - post peerelowskiego potworka z trudem odbudowywanego we współczesnych standardach kraju, w pokurczu tym czołowi politycy władzy nie odpowiadają na pytania i obrażają się na dziennikarzy, cenzoruje się teatr, szuka na siłę szpiegów, nacjonalizuje się służbę zdrowia, zatrzymuję się program in-vitro, a podlizuje w ohydny sposób klerowi katolickiemu ....
  - złego przykładu w dialogu społecznym, w którym zwycięzcą ma być sprytniejszy, brutalniejszy, bardziej chamski, a nie ten który posiada merytoryczne argumenty oparte na przepisach prawa
  Jestem niezależnym prywatnym przedsiębiorcą z bardzo bogatym dorobkiem zawodowym. Miałem, w trakcie rządów Platformy wiele do niej pretensji za beznadziejne zorganizowanie gospodarki, fatalną, pauperyzującą mnie ustawę o zamówieniach publicznych, nie dostrzeganie problemów itd, ale po czerwonej wyborczej kartce ich właściwie już nie ma. Jestem ja i mnóstwo innych obywateli, którzy doskonale pamiętają szykany związane z dowolnym wyjazdem za granicę, a wśród zgromadzonych na demonstracji dostrzegłem też wiele twarzy mojego pokolenia. Gdzieś tam każdy z nas pamięta jak wiele doświadczeń i pieniędzy przywieźliśmy z Niemiec, Francji, Anglii...Jesteśmy dumni, że wreszcie mogliśmy być Europejczykami, z podniesioną głową wjeżdżać do dowolnego kraju, a nie chować się ze strachu po piwnicach przed możliwością policyjnej deportacji i wbitym "niedźwiedziem" do paszportu. Niech sobie Pani Szydło i inni prowincjusze będą sobie "Patriotami" u siebie w domu, ale rząd mojego kraju, który tak rozwinął się dzięki unijnemu wsparciu, niech zostawi jej flagi w spokoju, aby pokazywały nasz związek z Europą. Ja od razu po demonstracji zamówiłem sobie unijną flagę w internecie. Na następnej będę już powiewał obiema i żadna partia polityczna mnie tam nie wzywa, nigdy w żadnej nie byłem. Sam czuję, że należy walczyć z chamstwem i głupotą!
 • 2015-12-20 22:33 | Slawomirski

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  A ja Kukiza lubie.

  Slawomirski
 • 2015-12-21 01:00 | mickor

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  Slawomirski, ja też go lubię. Ale do rządzenia nadaje się jak kombajn na wyścigi.
 • 2015-12-21 02:06 | kruk

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  Kukiz uwaza sie za demokrate, to swietne. Chcial przeciez wszystko rozwalac, co trudno uznac za demokratyczna metode walki. Pewnie widzi siebie jako founding father jakiegos amorficznego politycznego tworu, ktory jego toporny mozg kojarzy, nie wiadomo czemu, z demokracja. Co to mialby byc za twor, pewnie sam dobrze nie wie. Mamy nowego Tyminskiego, niestety teraz w Sejmie i ze zdolnoscia do zawierania koalicji w jak najgorszych celach.
 • 2015-12-21 04:05 | axiom1

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  Kukiz ma racje.

  Tzw KOD probuje narzuczic Kukizowi jak ma myslec i jakie ma miec opinie. Taka jest ta ich wizja tzw demokracji.

  Tzw KOD jest finanansowany przez mroczne i zlowieszcze sily. KoD winien byc rozliczony publiczne z kazdej zlotowki. To wyglada na polski Majdan.

  Bezmyslne i zlowieszcze mozgi zostaly otumanione i wynajate do udzialu w demonstracjach.
 • 2015-12-21 06:47 | takei-butei

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  To jest jasne: kodowcom wolno wołać o szaleńcach. Kukizowi nie wolno wołać, że kodowców nienawidzi.
 • 2015-12-21 07:15 | jotesz

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  Kukiz porwał licznie młodzież, grając na tak dziwacznych i sprzecznych sentymentach, że aż dziw, jak tak wielu ludzi udało mu się przywabić do swego ruchu. Koszmarne jest dla mnie to, że w ten sposób wprowadził do parlamentu hajlerów.

  Teraz Kukiz widzi, że rośnie znowu obywatelski ruch oburzonych i to go rozdrażnia, bo już utracił monopol na gromadzenie wokół siebie wkurzonych. Swoim nieco uszkodzonym przez używki rozumem nie ogarnia, jak to możliwe i znajduje odpowiedź, formułowaną przez antysemitów od setek lat. Pewnie czytywał też kiedyś "Protokoły mędrców Syjonu". Mały człowieczek, wyniesiony przez chichot historii do łąwy sejmowej...
 • 2015-12-21 08:52 | J.E. Baka

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  Szanowni Państwo - o czym tu mówić? Rockman, który nagle, jak kometa wpadł do polityki, bo części wyborców spodobał się jego niepoprawny politycznie luzik (dotyczy to stroju, sposobu wypowiedzi, i ogólnego tzw. "wku...ienia") pokazuje wszem i wobec swój styl. A skończy się to tym, że stanie się pożywką dla zimnego politycznego gracza Jarosława, który już niejednego takiego cwaniaczka wykorzystał dla swoich celów, a następnie skonsumował jego wyborców (ludzie o prawicowych poglądach zazwyczaj szybko się orientują, że Jarosław jest skuteczniejszy i o niebo bardziej szczwany od podobnych mu "wodzów" po prawej stronie sceny politycznej).
 • 2015-12-21 09:00 | Caramba

  Na kacu .....

  często głupstwa się plecie.
 • 2015-12-21 09:39 | ziomekp.1

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  Gdy dziesięć lat temu Paweł Kukiz śpiewał "Wirus SLD" wszystko było cacy -- hahahahah dobrze, że dogryzł tym przebrzydłym komuchom, przecież to nie wulgaryzmy tylko ekspresja twórcy, w gruncie rzeczy im się należało bo to ścierwo pośledniejszego gatunku itd. itp. Paweł tworzy "ZCHN się zbliża" -- hahahahaha dobrze, że dogryzł tym przebrzydłym katabasom, przecież to nie wulgaryzmy tylko ekspresja twórcy, w gruncie rzeczy im się należało bo to nienażarte czarne ścierwo pośledniejszego gatunku itd. itp. Grudzień 2015 Kukiz kieruje "Wirusa SLD" ku KODowi -- fefefefef co ta szowinistyczna świnia sobie wyobraża, jak może posługiwać się tak rynsztokowym językiem, ekspresja twórcy ma jakieś granice, obraża ludzi nazywając ich za Kaczyńskim ludżmi gorszego sortu, pomieszało mu się we łbie itd. itp. Reasumując -- nie jestem wyborcą pana Kukiza czy Kaczyńskiego ale żyję dostatecznie długo aby nie zauważyć, że dla mediów głównego nurtu są "lepsi" i "gorsi", są tacy którzy "mogą mniej" (kiedyś tak mówiono o SLD dzisiaj powtórzył to Prezydent Kwaśniewski względem PIS), jeżeli ktoś kopie "swoich" jest obrzydliwy a "obcych" to hulaj dusza. Nie tłumaczę pana Kukiza ani nie zamierzam go bronić ale przez tępe popieranie jednej opcji za cztery lata będziemy mieć u władzy rząd przy którym dzisiejszy PIS to anioły pokoju, przy którym Kukiz to mistrz savoir - vivru. Wy ludzie Warszawki powinniście wysłać reporterów w kraj aby przekonali się, że naród z Polski B (wszystko poza Wawą) o rządzącej PO mówił "kur... i złodzieje", polityków nazywa skur........, dziennikarzy sprzedajnymi hu........ i ogólnie ma gdzieś rozgrywki "bulterierów pod dywanem" -- mnie się to nie podoba ale winą polityków i was dziennikarzy jest to, że zawód polityka dzisiaj uznawany jest za coś najgorszego, poniżej kasty polityków nie ma już nic -- dlaczego winię także dziennikarzy? Wasza praca polega dziś na ilości "odsłon", Kukiz wam to da, Niesiołowski wam to da, Pięta wam to da, Pawłowicz wam to da więc w gruncie rzeczy te "hieny" medialne was karmią, dzięki nim sprzedajecie, spłacacie kredyty i ogólnie dobrze wam się powodzi -- pod artykułem o ostatnim wyczynie Kukiza na gazeta.pl jest już prawie 2000 komentarzy!!! (a ile usuniętych), w głebi duszy wy brać dziennikarska czekacie na takich Kukizów -- cóż taki mamy klimat, że brak majtek u Dody czy bełkot Kukiza się sprzedaje, pozdrawiam.
 • 2015-12-21 10:26 | jakowalski

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  Przecież Kukiz ma tu 100% rację!
 • 2015-12-21 11:38 | ganna

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  axiom idź sie leczyć z paranoi, to choroba jest...
  Nikt nie każe ci iśc na marsz KODu, ale rzucanie oszczerstw pod adresem wielu zwykłych ludzi, którzy zaniepokojeni sytuacją w kraju wyszlo na ulice jest podłe.
  ziomek - jak Kukiz był sobie grajkiem to jego zachowanie mnie nie interesowało i mógł sobie wyzywać na koncertach kogo chciał, mnie tam pod sceną nie było, ale teraz jest posłem na Sejm RP i powinien mieć szacunek do obywateli, nawet jeśli na niego nie głosowali - czyli dla większości społeczeństwa. Z moich podatkow ten pan pensyjke dostanie i emeryturkę, dlaczego więc nazywa mnie k...?? To chyba odwrotnie, skoro i pieniążki plyną w odwrotną stronę...?
 • 2015-12-21 11:38 | zbigniew

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  >Kukiz w polityce?
  Rownie dobrze mozna by w USA oglosic haslo "Ozzie for president"!
  Ja wiem, aby kandydowac trzeba byc urodzonym w USA.
  Ale poza tym:
  - Osbourne jest tez muzykiem i to zdecydowanie lepszym niz Kukiz
  - poziom intelektualny obu panow jest porownywalny
  - obaj panowie intensywnie szlifowali swoj intelekt za pomoca alkoholu i innych dragow, ze zblizonym skutkiem zreszta
  - charakterologicznie tez jakos do siebie wydaja sie pasowac
  Dla dobra Polski nalezaloby wyeksportowac Kukiza do USA i moze nawet sfinansowac kampanie: "Ozzi for Prezident, Kukiz for vice"
 • 2015-12-21 12:29 | parabellum

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  Czy to z Fundacją Batorego to też element tej 100 procentowej racji?
  Jedno jest na pewno prawdą, co napisał Kukiz - że on ich, k..., nienawidzi.
  Poza tym jest to zbiór różnych popularnych oszczerstw rodem z Wykopu i filmików spiskowych na YT.
 • 2015-12-21 13:07 | kubadziu

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  Byłem w sobotę pod Sejmem, bo nie zgadzam się na niszczenie demokratycznych instytucji przez PiS. Paweł Kukiz już dawno się skompromitował. Wstyd mi, że tacy frustraci są w polskim parlamencie.
 • 2015-12-21 13:30 | slima11

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  Ppolitycy z uszkodzonym mózgiem powinni być leczeni w Tworkach.
 • 2015-12-21 14:30 | ziomekp.1

  re.2015-12-21 11:38 | ganna

  Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem -- nigdzie nie chwalę zachowania Pawła Kukiza, zwróciłem tylko uwagę iż oburzenie w naszym kochanym państwie "na pstrym koniu jeżdzi", idąc twoim tokiem myślenia jeśli np. jestem cyklistą i Kukiz (piosenkarz) zaśpiewa "Jak ja tych skur... cyklistów nienawidzę to jest ok. ale jeśli to samo zaśpiewa Kukiz polityk to już be? Lotto mi to czy wyzywa mnie polityk czy artysta -- czuję się tak samo dotknięty, co do dziennikarzy musisz chyba się ze mną zgodzić iż kochają wszelkiej maści oszołomów -- "KLIKAŃSTWO" przede wszystkim!!!!!! Pozdrawiam.
 • 2015-12-21 15:15 | woytek

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji.

  Unia Europejska obejmująca swym panowaniem prawie całą Europę została w 2015 roku zdobyta i zmuszona do kapitulacji przez milionową armię uchodźców uzbrojoną w telefony komórkowe marki Samsung i Nokia.
  Ta telefoniczna broń uchodźców z Azji Mniejszej okazała się bardziej skuteczna od miliardowych nakładów na gadżetowe uzbrojenie rakietowe unii. Jednak sukces armii uchodźców okazał się połowiczny. Propaganda unijna przekuła własną klęskę w zwycięstwo i obywatele Unii Europejskiej odetchnęli z ulgą.
 • 2015-12-21 15:53 | Laclos

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  Oświadczam niniejszym, ze ktoś taki jak Kukiz nie jest w stanie mnie obrazić. Psu wolno szczekać i na Pana Boga:)))
 • 2015-12-21 15:56 | Laclos

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  Panie Jacku, Piłsudski, który deklarował bicie "kurew i złodziei" ostatecznie poprzestał na biciu polityków opozycyjnych w Berezie Kartuskiej. Złodziejami się otaczał, a z usług kurew korzystał. Wasz ruch tez nie zapowiada się inaczej.
 • 2015-12-21 16:39 | schwarzerpeter

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew - tylko poco?

  Domaganie sie przeprosin on kogos takiego jak p. Kukiz jest po prostu nieporozumieniem, bo automatycznie uwaza sie faceta za rownego sobie. Nie powinno sie powtorzyc bledu z ostatnich osmiu lat - dac sie wciagnac w bezprzedmiotowe procesy i dyskusje z nawiedzonymi ludzmi i partiami ktore reprezentuja.
 • 2015-12-21 16:48 | azur

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  Kukiz, podobnie jak Lepper, to przystawka Kaczyńskiego, więc działa pod jego dyktando. Dziwię się naiwności Polaków, którzy na Kukiza głosowali.
 • 2015-12-21 17:33 | turkmen

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  ..ten pan jest typowym przykladem kto dzis reprezentuje nas w Sejmie !!! Wiadomo PO popelnila kilka bledow,ktorte mozna bylo spokojnie naprawic ale to co wyczynia obecny Sejm to ju zakrawa na ,,Cyrk ,,polityczny a powiem wiecej na glupote ktora mocno zaszkodzi Polsce !!!
 • 2015-12-21 17:36 | jobrave

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  Głosowałem na Kukiza i -co gorsza - namawiałem do tego innych, ponieważ myślałem, że jego ruch będzie rzeczywistą alternatywą wobec istniejących partii, wspólną platformą dla ludzi o różnych poglądach, którzy chcą bardziej demokratycznej Polski. Niestety, "kukizowcy", którzy wcześniej byli bardzo krytyczni wobec m.in. PiS, sprzeniewierzyli się części swoich wyborców, stając po stronie, tak mocno atakowanej, przez siebie, partii, podczas kampanii wyborczej, jako części systemu.
  W warszawskiej demonstracji KOD wzięło prawie 150 moich znajomych, którzy wcześniej głosowali na Kukiza, w Londynie, przed ambasadą RP, spotkałem 20 znajomych, którzy w wyborach poparli Kukiza. Wydaje mi się, że przez tę, nieprzemyślaną, krytykę stracił Kukiz wielu swoich zwolenników. Kombinuje z systemem i przez to staje się jego elementem.
 • 2015-12-21 18:13 | jakowalski

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  Laclos (2015-12-21 15:56)
  Masz pełną rację.
  1. Jako Litwin z pochodzenia, Piłsudski był zawsze wrogiem Polski i Polaków, przez co nie dbał on o żywotne interesy Polski, n.p. o odzyskanie zamieszkałych głównie przez Polaków obszarów Górnego Śląska, Warmii i Mazur, zaś poszedł on z „ogniem i mieczem” na Ukrainę, aby zabezpieczyć tamtejsze majątki ówczesnej litewskiej szlachty, z której się on przecież wywodził. Ten jego „Marsz na Kijów” o mało co nie skończył się zaś zajęciem Polski przez Bolszewików. Tak więc w roku 1920 to Piłsudski tym swym „Marszem na Kijów” o mało co nie zniszczył nowo powstałej niepodległej Polski.
  2. Piłsudski był faszyzującym dyktatorem, szczególnie zaś od roku 1926, kiedy to w maju tego roku siłą obalił on legalną władzę RP po czym gościł on n.p. u siebie takich znanych faszystów jak n.p. Hermana Goeringa i innych nazistowskich dygnitarzy. Na uroczystej mszy z okazji śmierci Piłsudskiego honorowe miejsce w pierwszym rzędzie zajmował zaś sam Adolf Hitler. Niemcy nie usunęli też trumny Piłsudskiego z Wawelu. Itp. Itd. Stał więc Piłsudski w jednym szeregu z takimi ówczesnymi faszystowskimi dyktatorami jak Hitler, Mussolini, Franco czy też Salazar.
  3. Piłsudski zamykał, i to bez wyroku sądowego, swych przeciwników politycznych (zarówno z lewicy jak tez i prawicy) w obozach koncentracyjnych (n.p. w Berezie Kartuskiej).
  4. Piłsudski był także zdecydowanym przeciwnikiem modernizacji polskiej gospodarki i polskiej armii, a więc tym, który doprowadził Polskę do klęski wrześniowej.
 • 2015-12-21 18:35 | Aspiryna

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  Tzw KOD jest finanansowany przez mroczne i zlowieszcze sily. KoD winien byc rozliczony publiczne z kazdej zlotowki. To wyglada na polski Majdan.

  Bezmyslne i zlowieszcze mozgi zostaly otumanione i wynajate do udzialu w demonstracjach.

  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  "Axiomie"... Wiesz, czy jak zwykle, zmyslasz???
 • 2015-12-21 18:41 | Aspiryna

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  To jest jasne: kodowcom wolno wołać o szaleńcach. Kukizowi nie wolno wołać, że kodowców nienawidzi.

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Oczywiscie, ze wolno... ale istotna tez jest forma. A pseudo-artysta Kukiz wypowiedzial sie w sposob
  pozbawiony wszelkiej przyzwoitosci i kultury osobistej. Czy od kogos reprezentujacego ugrupowanie
  sejmowe mozna wymagac mniej wulgarnego jezyka i mniej buty, pychy i zacietrzewienia ?

  P.S. Polecam lekture roznych wczesniejszych tekstow tegoz pseudo-artysty.
  Wielkie doprawdy ilosci wulgaryzmow i pospolitego (...)!
 • 2015-12-21 18:46 | Aspiryna

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  Przecież Kukiz ma tu 100% rację!

  `````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
  Szanowny panie K! Przyznam, ze kiedys z uwaga czytywalem panskie
  wpisy, ale - od pewnego czasu - budza we mnie coraz wieksze obrzydzenia.
  Coz, chce pan wyprowadzic Polsce z UE oraz z NATO (sam pan to
  napisal), liczy wiec pan na to, iz Kaczynskiemu uda sie sprowadzic
  Polske do poziomu "drugiego PRL-u". Czy tak?
 • 2015-12-21 21:56 | ganna

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  re: 2015-12-21 14:30 | ziomekp.1
  no widzisz... a mi jednak robi róznicę... artysta jak to artysta, w imię sztuki robi rózne głupstwa, poseł reprezentuje naród, dlatego dla mnie niedopuszczalne jest takie zachowanie ze strony posła, kukiz-muzyk mógl sobie gadac i gadać, nawet bym tego nie słyszała pewnie.
  Pozdrawiam
 • 2015-12-22 00:21 | Prawdziwy Patriota

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  Dlatego nie odwiedzam takich portali,od razu po komentarzach widać,że żaden z was naprawdę niema pojęcia co się w Polsce dzieje. Chyba za dużo oglądacie tej propagandy z tv(tvn,polsatu)i macie już tak zlasowane mózgi że nie potraficie samodzielnie myśleć a tyle jest nie zależnych informacji dla chcącego nic trudnego szybko może sobie znaleść,no dobra może jesteście zbyt leniwi,pomogę wam dam wam kilka zagadnień:polityczne samobójstwa w Polsce (no u nas jest ich zdecydowanie coś za dużo),Witold Gadowski na youtube,zmianynaziemi.pl może to wam trochę podratuje ten brak szarych komórek.
 • 2015-12-22 04:02 | kruk

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  @ aspiryna
  @jakowalski liczy na znacznie wiecej. Wczoraj glosil wyzszosc kultury Wschodu nad kultura Zachodu, Bizancjum nad Rzymem.
  Zastanawiam sie kiedy ten czlowiek pisze tak prosto od siebie a kiedy przytacza dluzsze kawalki, ktorych prawdopodobnie nie jest autorem. Niespojnosc myslowa i zupelna odmiennosc stylu w jego wpisach sa uderzajace, jakby wypowiadali sie rozni ludzie. Wczoraj wyraznie chodzilo o trzeci Rzym, po ktorym czwartego juz nie bedzie. To akurat doskonale wspolgra z jego obsesyjnym wskazywaniem na Amerykanow jako zrodla wszelkiego zla na tym swiecie.
 • 2015-12-22 07:22 | observer

  Keller to agent wpływu. Pod wieloma nikami.

  Pan K porównał Australię, w lamaniu praw obywatelskich do III Rzeszy. Teraz Piłsuckiego do Hitlera. Przestałem z nim dyskutować - robi to za co mu płacą. Obrzydliwe.
 • 2015-12-22 10:33 | axiom1

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  " To akurat doskonale wspolgra z jego obsesyjnym wskazywaniem na Amerykanow jako zrodla wszelkiego zla na tym swiecie."

  bo tak jest
 • 2015-12-22 13:05 | _sens

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  " To akurat doskonale wspolgra z jego obsesyjnym wskazywaniem na Amerykanow jako zrodla wszelkiego zla na tym swiecie."

  bo tak jest

  rzecz jasna chodzi tu o tych Amerykanów z pejsami.
 • 2015-12-22 17:24 | Gadfly

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  Osobiście polecam w stosunku do idiotyzmów wygadywanych przez takich jak Kukiz nastawienie, która kiedyś sformułował (ogólnie, a nie konkretnie) ten komuch Czeszko w "Pokoleniu": "Rzecz musi mieć sens, skoro budzi sprzeciw idiotów". Sayonara.
 • 2015-12-22 17:27 | Gadfly

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  Do: Prawdziwy Patriota:

  Gadowski jako ratunek na brak szarych komórek? To już lepsza lobotomia (przepraszam za trudne słowo).
 • 2015-12-22 22:40 | Prawdziwy Patriota

  Re:Kukiz obraża uczestników wiecu w obronie demokracji. KOD zapowiada pozew

  Myślę ci co po popierają stary rząd powinni sobie zrobić "lobotomie" ,Bo w końcu nowoczesna to ta sama klika wiec jak można popierać kogoś kto okradł ten kraj,czy dosłownie go sprzedał.I właśnie to świadczy o tym że propaganda medialna wpływa na "szaraczków" doskonale.Nie którzy wykreowani przez "Po"celebryci stoją po stronie kodu więc taki polaczek nie używający swojego rozumu ,będzie spierał ich swoją obecnością.Też starałem się nie używać trudnych słów żeby nie które szaraki zrozumiały w końcu i się wysiliły na te własne myślenie.A i jeszcze o Gadomskim,może być i on By najmniej opowiada o tym co mniej więcej się dzieje ty to pewnie słuchasz Jolki Rutowicz albo czytaj jej książkę.