Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nie tak radośnie z tymi myśliwymi

(1)
2016-01-14 17:44 | Grokorg493urk
W najnowszym numerze Polityki pojawił się artykuł, pt. O jeden strzał za daleko. autorstwa J. Podgórskiej, o tym jak to został zablokowany pisowski projekt prawa łowieckiego. Autorka opowiada o tym jakoby, był to znak posiadania jednakże wpływu opinii publicznej na to co PiS wyczynia. Niestety ja uważam inaczej, albowiem moim zdaniem jest to tylko i wyłącznie zagrywka polityczna.

Ma ona moim zdaniem na celu pokazanie, jakoby PiS liczył się z opinią publiczną i mówienie opozycji - a widzicie liczymy się z ludźmi nie to co wy.

Moim zdaniem projekt powróci, gdy tylko PiS przepchnie swe istotniejsze reformy.