Wyszukaj na forum

Forum

Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak się zachować w trudnych czasach

(5)
W Polsce rządzonej przez PiS obywatele stają i będą stawać wobec moralnych wyzwań rzadko spotykanych w ustrojach demokratycznych. Jak się zachowają?
  • 2016-01-27 07:10 | sewa1

Życie moralne w czasach PiS

Przez kolejne 4 lata będziemy wykuwać swój los. Jeżeli świadomie wybierzemy demokrację, wówczas mamy szansę wejść do 1 ligi krajów Zachodu. Możemy też jednak osunąć się w kierunku Donbasu.
  • 2016-01-27 11:20 | Berbla

Re:Jak się zachować w trudnych czasach

Wielkie dzięki za tę analizę postaw moralnych. Czytałam prawie rozedrgana, bo dokładnie obserwowałam to samo zjawisko na początku 82 roku!!! Delegat redakcyjny SDP podpisuje petycję do Jaruzelskiego domagającą się rozwiązania Stowarzyszenia!!! "Przyjaciółka" / prawie codziennie w moim domu, wspólne wyjazdy/ po ogłoszeniu stanu wojennego przez osiem lat/8!!!/ nawet nie zadzwoniła do mnie! Początkujący dziennikarzyna opluwa przed komisją weryfikacyjną swoją mentorkę! Jak mi się przyznał, zrobił to " dla chleba"! Wyrzucona, bez możliwości jakiegokolwiek zatrudnienia, nauczyłam się nowego zawodu. Przeżyłam! Zemsta tamtej władzy sięgała bardzo głęboko. Skasowano moje dokumenty zarobkowe! Co dało mi prawo do najniższej emerytury.
    Było dla mnie niepojęte, że PIS zaczął wyprowadzać ludzi na ulice właśnie 13 grudnia!!! Czcić stan wojenny???
    Szczęśliwe to pokolenie, dla którego stan wojenny był nic nieznaczącym epizodem historii!!!
  • 2016-01-27 16:11 | abchaz

Normalizacja jak w 1968 Czechosłowacji z sukcesem.
    Libo tuszka libo puszka.Albo cię zapiszą albo zastrzelą.Pod władzą Husaka.
    Tyle,że za Husakiem stał potężny "Obóz".
    Niestety za Normalizacją JK stoi też potężny Obóz.Odwieczny.
    Normalizacja AD 2016 ma spore szanase na sukces.
    Wsparcie zewnętrzne ma bardziej istotne sprawy na głowie.
    A ci co stali tam gdzie stało Zomo zechcą się przyłączyc dla "zgody narodowej" w imię wspólnych korzeni styropianowych i przede wszystkim dla zasady "if can't beat them join them."

Pociesze
  • 2016-01-27 17:43 | jakowalski

Biedactwa...
  • 2016-01-30 08:09 | Jeronimo 7

Czyli sewa 1 w kierunku biedy tułaczki Polaków za pracą po świecie i żebrania to nam Unia Europejska dała wspaniały zachód. Zejdż człowieku na ziemię Polska nigdy nie miała żadnej pozycji w UE. ochłapy ze stołu PO. brało. W Polsce rodzinne na dziecko wynosi 80.zł. WSTYD I HAŃBA!!!