Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy to początek końca Szengen?

(8)
2016-02-16 22:23 | Pablo_Morales
Wiele uwagi w mediach poświęca się kryzysowi jaki wywołała groteskowo nieodpowiedzialna polityka Anieli M. Wczorajsze spotkanie szefów krajów członkowskich Grupa Wyszehradzkiej w Pradze z prezydentem Macedonii i premierem Bułgarii wydaje się być początkiem oczekiwanego końca systemu Szengen. Od tygodni w mediach krążą również nieoficjalne wiadomości o rzekomych rozmowach pomiędzy Niemcami, Austrią, Belgią i Holandią mające na celu stworzenie nowego systemu na wzór Szengen. Jednak ostanie decyzje w Wiedniu o zamknięciu granicy ze Słowenią wydają się temu przeczyć ... tak czy owak, dawna działaczka FDJ z czasów NRD narobiła sporo bałaganu w Europie!

http://newobserveronline.com/visegrad-4-set-stage-for-merkel-showdown/