Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Komu bije dzwon?

(2)
2016-02-18 15:31 | Pablo_Morales
Najwyższy czas wreszcie osuszyć to bagno, a opinii publicznej ujawnić prawdę zawartą w szafie Kiszkacza, choćby była to prawda nadzwyczaj nieprzyjemna!

Czesi i wschodni Niemcy potrafili sobie dać rade z prawdą, to potrafią sobie dać radę i Polacy, prawda?
 • 2016-02-19 13:16 | Obserwer

  Re:Komu bije dzwon? Bije on tobie Pablo......

  Prawda broni sie sama.Gdyby chodzilo wam wszystkim "prawym i bardzo sprawiedliwym" o Prawdę autentyczna to dalibyscie jej swobodnie wyplynac i bez egzaltacji zrobic to co do Niej nalezy.
  Chetne wielu z was podnosi kamien czy widzi belki w oczach innych. Bardzo wielu.
  Prawda wyzwala pod warunkiem nie wykorzystywania jej do brudnych celow. Prawda ma swoje dobroczynne dzialanie , bo uczy pokory, zatrwarza kazda pychę, okazuje wielkie milosierdzie i wspolczucie.Taka jest Prawda parawd wszelkich Rodacy.

  "A byscie sie wzajemnie milowal" Nauczyciel wszelkiej Prawdy wie najlepiej i o kazdym z nas wszelka prawdę. Wiec bez nadmiernych uniesień , bo nikt z nas nie jest bez winy.Kazdemu z nas bije dzwon. Tylko pysznym wydaje sie, ze bije on kazdemu innemu poza nim.

  Nie popelnia "grzechow" czy nie upada tylko ten kto nic nie robi. Takie jest widzenie ludzie spraw ulomnosci czlowieka. Aczkolwiek w ujeciu chrzescijanskim samo ocenianie tez jest z przestroga , aby nie zapedzac sie w osady jesli samemu nie chce sie byc skrupulatnie ocenianym. Wielkosc Prawdy osadzona jest na milosci i milosierdziu. Inne widzenie prawd czy prawdy jest balamutnym, pysznym i z zemstwy wykorzystywaniem ew. slabosci drugiego czlowieka.