Wyszukaj na forum

Forum

Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Antykoncepcja awaryjna przestaje być dostępna bez recepty. Oddalamy się od Europy

(9)
Nim minister zdrowia ogłosił plany tabletkowe, Polska zobaczyła go jeszcze w „Wiadomościach”, jak ze wzburzeniem mówi o całkowitym zakazie aborcji.
  • 2016-03-24 22:47 | woytek

Popieram decyzję ministra polskiego rządu.

To prawda .Ta hormonalna tabletka może stworzyć zagrożenie dla zdrowia kobiety i oczekiwanych przez rodzinę dzieci.
    Jako potencjalny dziadek oczekujący w przyszłości na wnukl popieram decyzje polskiego ministra. .
  • 2016-03-24 22:49 | gramin

Ciąg dalszy "dobrej zmiany'

Trudno napisać cokolwiek sensownego poza tym, że ta decyzja dość dobrze wpisuje się w schemat tego, co ostatnio się w Polsce dzieje. Po raz kolejny mszczą się lata zaniedbań poprzednich rządów i brak jakiegokolwiek zainteresowania wychowaniem świadomego i wolnego obywatela. To, że PiS tak łatwo przychodzi wprowadzanie coraz bardziej restrykcyjnych ograniczeń to niestety w dużej mierze wina PO i bylejakości jej rządów.
    Mam tylko mała uwagę do Autorki. Niech Pani przestanie używać katolickiej nowomowy! Zawłaszczanie państwa zaczęło się lata temu od zawłaszczania języka. Przestańmy w końcu mówić "państwo nie będzie już wspierać takich poczęć". Odzyskajmy nasz język i używajmy adekwatnych pojęć. Inaczej już niedługo zamiast aborcja będziemy oficjalnie mówić "zabijanie nienarodzonych". Po polsku to zdanie powinno brzmieć: "państwo nie będzie już wspierać takich ZAPŁODNIEŃ"
  • 2016-03-25 18:24 | Jiba

Re:Antykoncepcja awaryjna przestaje być dostępna bez recepty. Oddalamy się od Europy

woytek

Zagrożenie dla życia mężczyzny i oczekiwanych przez rodzinę dzieci może stanowić alkohol, papierosy, galopująca głupota, otyłośc,sporty ektstremalne. Czy możemy się umówić, że WSZYSCY ludzie na świecie posiadają mózg, z którego korzystają w mniejszym lub większym stopniu i nie ma żadnych podstaw do tego, by akurat za kobiety decydowali ludzie, którzy sądzą, że wiedzą od nich lepiej?
    Bo ja na przykład nie lubię, kiedy ktoś uzurpuje sobie prawo do decydowania za mnie. Ja wiem, ze to katolickie kołtuństwo wynika z chęci władzy nad rozrodczością kobiet, ale to nie powinno być moim problemem. Jeśli minister pragnie mieć setkę dzieci, proszę bardzo, wolna wola. Podobnie jak ja mam prawo w sytuacji awaryjnej do korzystania z legalnych środków.
    Bardzo chciałabym, by państwo wreszcie odchrzaniło się od prywatnego życia swoich obywateli. ""
  • 2016-03-25 20:09 | zulu1

---Wager--

.

Założę się o każdą sumę $$$
    że żadna matka Polka nie wyjdzie
    na ulicę w obronie swych praw
    i to jest właśnie polska

.

..)
  • 2016-03-25 20:46 | manjaa

Re:Antykoncepcja awaryjna przestaje być dostępna bez recepty. Oddalamy się od Europy

Ciąża stwarza dużo większe zagrożenie niż nawet kilka (600zl?!) tabletek miesięcznie!
  • 2016-03-26 00:26 | Rakoczy

"gramin", masz rację.
    Propagowało to Neutrum, którego kierowniczka, pani Nowicka, nie była politykierką, ale realistką.
    To prawda, prawdziwe stwierdzenie brzmi, "państwo nie będzie już wspierać takich zapłodnień".
    Pan Radziwiłł nie jest samodzielnym ministrem ...
    Czy przez swe kuriozalne urzędnicze postępowanie kultywuje średniowieczne metody życia publicznego w Polsce, w XXI wieku?
    Czy potrafi się opamiętać ?
    Czy tak się boi potępienia z ambon przez polskich biskupów ?
    Rakoczy
  • 2016-03-26 13:44 | Claudio

Po prostu kwintesencja ideologii PiS: Mnóżcie się na potęgę bez względu na koszty.
    Innymi słowy przymusowe zajścia w ciążę, bo dla PiSu nie ma wypadków przy pracy.
    Dobrze usytuowani sobie jak zwykle poradzą (elektorat liberałów i lewicy). Pozostaje więc przymusowa reprodukcja biedoty uzależnionej od programu 500+. Będą po prostu mięli w przyszłości więcej socjalnych wyborców. A i bogatsi się złapią i może zmienią preferencje wyborcze. Kto wie?
  • 2016-03-27 11:56 | Henryk

Jako potencjalny dziadek chcę , aby córka albo wnuczki mogły się ratować w sytuacji nieszczęścia bez całowania klamki jakiegoś oszalałego ginekologa.
  • 2016-03-29 11:14 | Jan Bobiński

Nasza władza robi wszystko pod dyktando Episkopatu-to jest ich "Plenum" ich "Komitet Centralny".Chcemy abyśmy stali się ludźmi,którzy mogą sami o sobie decydować.Wierzący niechaj stosują się do wskazań ich nauki-to ich nietylko prawo i obowiązek,ale innym dajcie spokój!!!