Wyszukaj na forum

Forum

Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prezydent Duda w USA mówił po pisowsku

(8)
Prezydent starał się zatrzeć wrażenie, że nowa władza w Warszawie odwraca się plecami do Zachodu, a zwłaszcza do Waszyngtonu.
  • 2016-03-31 01:15 | ELVIRA

Re:Prezydent Duda w USA mówił po pisowsku

pan Szostkiewicz, wydaje sie byc bardziej po pisowski niz pan Duda.
  • 2016-03-31 06:01 | woytek

To prezydent Duda powinien zadawać pytania na tym szczycie :
    Czy NATO w tym składzie i na tym poziomie mobilizacji obroni Europę przed agresywnym i bezbłędnie zaplanowanym atakiem milionów uchodźców z Azji i Afryki ? Czy NATO jest od tego rodzaju działań , czy od innych ?
    Czy Europa została już złożona na ofiarę pod stopy korporacyjnych gigantów przez bezradnych urzędników brukselskich ?
    Może jakiś racjonalnie myślący polityk tego szczytu by odpowiedział na te ważne pytania.
  • 2016-03-31 09:45 | Andrzej Falicz

Ani slowa o robieniu kielbas i bigosu?
    Toz to katastrofa dla wyborcy PO.
  • 2016-03-31 09:46 | Andrzej Falicz

Ani slowa o robieniu kielbas i bigosu?
    Toz to katastrofa dla wyborcy PO.

Prawdziwy pisowski Maliniak z tego Dudy..
    ""
  • 2016-03-31 09:55 | azur

Duda jedyne co potrafi, to odwracać przysłowiowego kota ogonem. Na prawie w każdym razie się nie zna, a powinien.
  • 2016-03-31 11:39 | skymouse

Od momentu mojego wejscia w dorosle zycie "Polityka" byla jedna z ulubionych czasopism i pozostaje nim nawet teraz , kiedy probuje wskoczyc na antyPISowski woz.Moja prosba , pozostancie soba tak jak kiedys , wydajac niezalezne opinie.
    Demokracja ma do do siebie ze musimy zyc i wspolpracowac z partia ktora ma w danej chwili wiekszosc w parlamencie i wladze jesli tak zdecydowali wyborcy w wolnych i demokratycznych wyborach.Cala burza wokol TK jest dla mnie zupelnie niezrozumiala zza Oceanu, przeciez takie rzeczy dzieja sie na porzadku dziennym w krajach wysoko rozwinietej demokracji. PO instalujac sedziow o swoich pogladach partyjnych probowalo zachowac swoj status quo, normalne ze przejmujac wladze partia opozycyjna probuje zmienic ta sytuacje wszystkimi dostepnymi i dozwolonymi srodkami w krajach o dobrze rozwinietej demokracji.
    Czy ja tu czegos nie rozumiem , jesli tak to prosze mi wyjasnic , ktory artykul Konstytucji jest niebezpieczenstwie ,czy PiS lamie Polskie prawo.
    Jesli tak, to opozycja czyli PO ma prawo dowodzic tego prawnie ale nie plakac gorzkimi krokodylimi lzami po utracie wladzy, szukajac dziury w calym.
    Caly ten szum niezaleznie , kiedy i przez jaka partie jest podnoszony swiadczy o politycznej niedojrzalosci spoleczenstwa do zycia w systemie demokracji.Opozycji trzeba uwaznie patrzec na rece i obserwowac czy nie lamie prawa, jesli tak to nalezy walczyc z tym legalnymi i demokratycznymi metodami przjetymi w krajach wysoko rozwinietej demokracji.
    Czy Polskie spoleczenstwo do niego nie nalezy , wlaczajac dziennikarzy " Polityki".
    Z powazaniem czytelnik "Polityki " od 1974 roku.

• 2016-03-31 19:06 | Aspiryna

Re:Prezydent Duda w USA mówił po pisowsku!

"Prawdziwy pisowski Maliniak z tego Dudy..."

Zgadzam sie (wyjatkowo) z panem "Faliczem".
    Niestety, to tylko "Maliniak"... i nic ponadto!

P.S. Nasz pseudo-prezydent (Duda) i pseudo-minister
    (Waszczykowski) wciaz traktuja politykow
    zachodnich (w tym tych z USA) jak ludzi mniej
    rozgarnietych i "niedoinformowanych".
    A oni swietnie wiedza o notorycznym
    lamaniu prawa i Konstytucji
    w obecnej Polsce!
  • 2016-03-31 19:09 | Aspiryna

Cala burza wokol TK jest dla mnie zupelnie niezrozumiala zza Oceanu, przeciez takie rzeczy dzieja sie na porzadku dziennym w krajach wysoko rozwinietej demokracji.

-----------------------------------------------------------------------------------
    Taaak? Wiec podaj mi, prosze, ("skymouse") choc jeden jedyny przyklad, by ktorykolwiek prezydent (czy tez szerzej - ktorykolwiek polityk) w USA usilowal kwestionowac wyrok amerykanskiego Sadu Najwyzszego (ktory w tym kraju pelni
    jednoczesnie role Trybunalu Konstytucyjnego).