Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Narodowcy – głośni i groźni

(5)
Narodowcy się radykalizują i organizują. A Jarosław Kaczyński prowadzi z nimi bardzo ryzykowną grę.
 • 2016-06-08 11:43 | turpin

  Polsce nigdy nie zagrozi przejęcie władzy przez faszystów

  - a to z nader prostego powodu, oczywistego dla każdego, kto Polaków zna choć odrobinę, poruszonego zresztą w tym artykule:

  Tam gdzie jest pięciu polskich faszystów, jest bowiem niechronnie czterech kandydatów na Fuehrera (piąty spóźnił się na zebranie).
 • 2016-06-08 15:54 | tagrups

  Polsce nigdy nie grozi..nie jestem tego taka pewna

  https://www.youtube.com/watch?v=5jCuZTCRzZo
  Ten "narodowiec" wydaje mi sie sympatyczniejszy..
 • 2016-06-08 16:12 | Aspiryna

  Re:Narodowcy – głośni i groźni

  Moze Kaczynski liczy na to, iz "narodowcy" (polska wersja faszystow) zdecyduja sie zostac jego koalicjantem?
 • 2016-06-20 14:30 | borysgreen

  Re:Narodowcy – głośni i groźni

  To zły pomysł. Nie można zarazić się dżumą tylko trochę, lub zajść w ciążę z nieokreślonym terminem rozwiązania. Po I WW w Niemczech też flirtowano na początku z faszystami, a co było potem wszyscy wiemy.

  Najśmieszniejsze w tym jest to, że te ćwierć-interligentne hasełka znajdują odbiorców. I ci odbiorcy kreują się na obrońców kraju i prawdziwych Polaków. Tylko, że kiedy krzywo na nich spojrzysz, prędzej ciebie zabiją niż zwalczą jakieś zagrożenie dla kraju. Taka mentalność tchórzy.
 • 2016-11-11 14:59 | HI-polit

  Re:Narodowcy – głośni i groźni


  Pożądany w normalnym demokratycznym Państwie "NARODOWIZM" o rodzimym i patriotycznym zabarwieniu wymaga też w globalizującym się świecie otwarcia na związki choćby z kontynentalną cywilizacją, zapewniającą także sprostanie wyzwaniom kształtującym dobrobyt społeczeństwa wobec wzrastającej w świecie konkurencji gospodarczej.
  Stąd trzeba i warto w pełni zaakceptować utratę pewnej rodzimej suwerenności prawnej i gospodarczej jak to ma miejsce w przypadku Unii Europejskiej, która swą mądrością w zjednoczonym politycznym i gospodarczym działaniu zapewnia rozwój gospodarczy i bezpieczeństwo zgrupowanych państw.
  Natomiast "NARODOWIŚCI" siejący nienawiść o zabarwieniu narodowo-nacjonalistycznym do innych narodów nie rozumieją zagrożeń jakie wynikają z buńczucznych haseł typu np. Polska dla Polaków.
  Takie rozumowanie rodzi ksenofobię, szowinizm, dyskryminację, czy niebezpieczny nacjonalizm.