Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak politycy PiS tłumaczą się z kontrowersyjnej wystawy „Polska w NATO”

(10)
Na zdjęciach czołgi, żołnierze i trzech polityków: premier Jan Olszewski, prezydenci Lech Kaczyński i Andrzej Duda. Ani jednego zdjęcia z wizerunkiem polityków, którzy wprowadzali Polskę do NATO.
 • 2016-07-10 14:12 | mzak

  Poprawić Stary Testament.

  Na Arce niejakiego Noego, oprócz Chama byli też Lech i Jarosław, oraz maleńki Andrzej D. gdyby tak dokładnie poczytać stare teksty okazałoby się, że pierwszymi ludźmi na świecie nie byli Adam i Ewa, tylko bliźniaki K.
 • 2016-07-10 14:45 | axiom1

  Re:Jak politycy PiS tłumaczą się z kontrowersyjnej wystawy „Polska w NATO”

  Kontrowersyjne to jest dokad Polska zmierza.

  Szczyt Nato w Warszawie
  Wielki sukces amerykanskiej dyplomacji.
  USA osiagnely swoj cel. USA przerzuca czesc kosztow swej imerialistycznej armi na polskiego wasla.
  To rowniez wielki sukces dal Polski. Deficyt budzetu wzrosnie o nastepne 25 mld zl ponad juz planowany deficyt 55 mld zl.
  To cena za obce wojska na terenie Polski.

  Wasale sa przekonani ze maja wroga i beda placic USA za wojsko, koszty pobytu i za sprzet, za zbrojenia. 4 zachodnie bataliony to okolo 3200 zolnierzy z pensjami jak na zachodzie $8000 za miesiac. To jest 1.4 mld za same pensje. Oczywiscie podatek nie bedzie potracany bo Polska jest krajem goscinnym. W sumie za pensje, sprzet i koszty stacjonowania koszty ogolne siegna co najmniej 5.5 mld zl Polski wasal jest i dalej bedzie dojony na wlasne zyczenie.

  Za te 1.4 mld zl mozna by zatrudnic w wojsku 29 000 polakow.

  Ale koszty beda znacznie wieksze. Wzrastajacy stan napiecia spowoduje dalsza ucieczke kapitalu, zapasc gospodarcza, emigracje i jeszcze wiekszy kryzys demograficzny. Nie tylko w Polsce, w calym rejonie.

  A gdy dojdzie do upragninej wojny Polska zostanie zmieciona juz w pierwszych kilku minutach. Innego scenariusza nie ma. Nie, na szabelki nie bedzie, ani zadne przepychanki.Jakis przesmyk suwalski,... co za bredine.

  USA wie ze w bezposredniej konfrontacji z Rosja swiat zostanie zniszczony.
  Nie bedzie zwyciescow.

  Dlatego bezposrdnio sie nie pchaja do wojny z Rosja. Dlatego wykorzystuja wasali dla prowokacji i na koszt tychze wasali. Sa bardzo zdolni.

  Rosja nie bedzie sie wykrwiawiac w potyczkach z wasalami. Jest to oczywiste. Wasale beda zmiatani z powierzchi ziemi. I Polska tego pragnie.

  To wkurza i nawet wiecej niz wkurza ze nie ma ani jednego yneligenta ktory by potrafil komentowac skutki tej debilnej prowokacyjnej polskiej politytki wobec wschodu. To polityka wscieklego psa i paskudnie podlej swini. To polityka prowadzaca do samozaglady. Tu nie ma ani inteligencji ani oglady.
 • 2016-07-10 15:52 | jrcanonia

  Re:Jak politycy PiS tłumaczą się z kontrowersyjnej wystawy „Polska w NATO”

  Geremek to był dawno temu w jakiejś przestarzałej historii.
  PiS tworzy nową historię na miarę herosów: Kaczyńskiego i Macierewicza.
  W historii pisowskiej nie ma miejsca na karłów jak Geremek czy Mazowiecki.
 • 2016-07-10 16:14 | woytek

  Re:Jak politycy się z kontrowersyjnej postawy wasali

  Ten wyścig polskich polityków walczących o pozycję użytecznego wasala gardłującego w interesie jednego z wielkich mocarstw jest żenujący.
  Walkę wielkich mocarstw o ich własne wpływy i interesy politycy polscy powinni zostawić wielkim mocarstwom. Gardłowanie z pozycji petenta nikomu nie przyniosło żadnych korzyści.
 • 2016-07-10 16:21 | jerzy.n19

  Re:Jak politycy PiS tłumaczą się z kontrowersyjnej wystawy „Polska w NATO”

  o Antonim Macierewiczu:
  ...według prezesa PiS „wielokrotnie pięknie wpisał się w polską historię, wpisał się w tę historię po raz kolejny".
  Jeśli kiedyś w jakiejś pracy historycznej, będzie poruszany przykład ordynarnego, wręcz bezczelnego, wielokrotnego kłamstwa w polityce, to oczywiście, w takiej pracy jego przykład będzie nieoceniony.
  Niestety, brak jest dziś w Rzeczpospolitej powszechnej zgody na to, aby przyłapany na kłamstwie, lub bezpodstawnym oszczerstwie, musiał wleźć pod ławę i odszczekać swoje słowa, ale mam nadzieję, że wraz z zamiłowaniem do rekonstrukcji historycznych, może i ten zwyczaj powróci?
  Wyobrażacie sobie niektórych z tych ludzi szczekających pod ławą?
  Warto żyć, by tego doczekać!
 • 2016-07-10 17:38 | Aspiryna

  Re:Jak politycy PiS tłumaczą się z kontrowersyjnej wystawy „Polska w NATO”

  PiS to nie tylko polityka... to klamstwo, hipokryzja i przepisywanie historii na nowo. Mam tylko nadzieje, ze nikt normalny nie zaakceptuje
  PiS-owskiej wersji historii!
 • 2016-07-10 23:13 | azur

  Re:Jak politycy PiS tłumaczą się z kontrowersyjnej wystawy „Polska w NATO”

  Małostkowość i ucieczka od rzeczywistości - to i tak łagodnie powiedziane.
 • 2016-07-11 00:41 | mały fizyk

  Re:Jak politycy PiS tłumaczą się z kontrowersyjnej wystawy „Polska w NATO”

  @axiom1

  Wiec co proponujesz w zamian? No, bo ruskim wasalem Polska juz byla. Musiala np. w 1968 pacyfikowac Czechoslowacje. A moze by tak Polska sie na ksiezyc wyniosla i obserwowala to wszystko z daleka? No coz, pomarzyc sobie mozesz :-(

  Idiotycznym w moim mniemaniu jest podejscie do roznych spraw, ze gorzej juz byc nie moze. Bo to jest g...o prawda. Najczesciej jest wlasnie gorzej a nie lepiej. A zmian na lepsze jest jak na lekarstwo.
 • 2016-07-11 11:31 | azur

  Re:Jak politycy PiS tłumaczą się z kontrowersyjnej wystawy „Polska w NATO”

  Kłamstwo ma krótkie nogi. Święta prawda, czasem trzeba mu podstawiać stołek.
 • 2016-07-12 02:31 | Aspiryna

  Re:Jak politycy PiS tłumaczą się z kontrowersyjnej wystawy „Polska w NATO”

  Lecza swoje kompleksy... tyle, ze kosztem panstwa i calego narodu!