Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Donald Tusk o Unii z Brexitem i Polsce z PiS

(4)
Rozmowa z Donaldem Tuskiem, przewodniczącym Rady Europejskiej, o przyszłości Unii, polskiej polityki i swoim w niej udziale.
 • 2016-07-13 12:49 | jerzy.n19

  Wszystkie winy Tuska

  Ani to odkrywcze, ani na temat, ale najbardziej zazdroszczę Tuskowi, że był na ty z Janiną Paradowską.
 • 2016-07-13 15:09 | Berda

  Re:Donald Tusk o Unii z Brexitem i Polsce z PiS

  Ten człowiek niczego się nie uczy. Bardzo to przykre.
 • 2016-07-13 15:34 | Aspiryna

  Re:Donald Tusk o Unii z Brexitem i Polsce z PiS

  "Ten człowiek niczego się nie uczy"

  Czy to o niego (patrz ponizej) chodzi?

  "Kaczyński tylko raz spędził wakacje za granicą: w latach sześćdziesiątych pojechał z matką i bratem bliźniakiem odwiedzić krewnych mieszkających w Odessie. Nie posługuje się żadnym obcym językiem, nie ma komputera, pierwsze konto bankowe założył w 2009 roku.

  Paweł Kowal, były wiceminister spraw zagranicznych, współorganizował przegraną kampanię wyborczą Kaczyńskiego w 2010 roku – później ich polityczne drogi się rozeszły. Dziś porównuje szefa PiS do staroświeckiego, wiejskiego dziedzica, kompletnie odciętego od wiedzy o szerokim świecie. – Kaczyński czyta mnóstwo książek, o świecie opowiadają mu także inni ludzie – komentuje. – To jest dziewiętnastowieczny styl pracy.

  Zakrapiane alkoholem obiady nad butelkami polskiego piwa EB to już przeszłość. Większość dawnych towarzyszy Kaczyńskiego to dziś jego wrogowie. Otaczają go ludzie, którzy na znajomości z nim chcą coś zyskać – i ci, którzy podporządkowują się jego decyzjom."
 • 2016-07-13 17:15 | Berda

  Re:Donald Tusk o Unii z Brexitem i Polsce z PiS

  Chodzi o Tuska.
  Kaczyński to raczej przypadek medyczny.