Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Włoskie banki w kryzysie. Czy zaszkodzą Europie?

(1)
Kondycja włoskich banków jest zła. Może nie aż tak zła jak banków greckich czy irlandzkich tuż po globalnym kryzysie finansowym, ale może wymagać zaangażowania państwa w rozwiązanie problemu.
  • 2016-07-16 23:18 | Yrq

    Jak długo jeszcze?

    Zero publicznych pieniędzy dla banków! Dawno już nie kochałem tak UE! Niech banki upadają, spekulancji skaczą z okien. Jasne, odbije się to też na szarych ludziach. Może wówczas gawiedź w końcu nie wyrobi i urządzi krwawe gody banksterom. Nie jestem zwolennikiem przelewania krwi, ale nie ma sądu który wymierzyłby tu sprawiedliwość! Z chwalebnym wyjątkiem Islandii....