Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy ta aborcja była przestępstwem?

(3)
Jedno westchnienie, pojedyncze uderzenie serca – to już wystarczy, by mówić o oznakach życia. I wystarczy, by lekarz stanął przed prokuratorem.
 • 2016-08-10 19:18 | Grokorg493urk

  Czy ta aborcja była przestępstwem?

  Doprawdy nie znoszę oszołomów wypowiadających się na tematy, o których nie mają bladego pojęcia. Tak jest i w tym przypadku, kiedy prawicowe oszołomy dyktują lekarzom co Ci mają robić w tragicznych medycznie sytuacjach życiowych.
  Sam jestem osobą z porażeniem mózgowym prawostronnym. Jednakże mój stan wymagał operacji nie tak znowu skomplikowanej (oczywiście biorąc pod uwagę przedstawiane nieraz przypadki dzieci ze źle rozwiniętymi narządami wewnętrznymi), po prostu straszne. Dla czego Ci idioci są w stanie poświęcić ludzkie cierpienie na ołtarzu własnej prawicowej wizji, takie zachowanie można porównać tylko z przynoszącym zwyrodniałą przyjemność sadyzmem.
  W moim przypadku chodziło o odpowiednie wyregulowanie długości niektórych ścięgien - inaczej nie dałbym rady chodzić.
  Jednakże dotąd czuje nieraz spastyczne skurcz i związany z tym ból.
  Jednakże moje zmagania to małe piwo w porównaniu z tym co muszą przechodzić te dzieci, w przypadku tak mocnego niedorozwoju lepiej jest umrzeć i poczekać na ponowną szansę na ziemskie narodziny.
 • 2016-09-20 22:14 | mowisieprawde

  Re:Czy ta aborcja była przestępstwem?

  Pan Liroy, pan POSEL. Ok, po to TAM siedzi...zeby mowic. Ma prawo.Jednakze, coraz czesciej odnosze wrazenie,ze spiskowa teoria dziejow, moze miec jednak sens. Medycyna jako nauka, moze sie mylic,nawet opinia licznych madrych , medycznych glow,moze byc chybiona. Moze.
  ALE, to odmozdzone,niepohamowane parcie na korzysci ( czyt.: KASE, na dlugie lata),zwiazane z gloszeniem populistycznych haselek, milych dla panujacej wladzy, napawa mnie obrzydzeniem, az do wyrzygania!!!! Monarchowie, wladcy,duchowni i wszyscy obroncy zycia poczetego, zacznijcie prosze od juz, przekazcie WIEKSZOSC swoich pooselskich ( i nie tylko ) pensji, dla narodzonych, ciezko uposledzonych dzieci!!!! Nie zostawiajcie ich matek ( czesto z nigdy nie trzezwiejacym tatusiem )samych, nie zostawiajcie nowonarodzonych dzieci, nieswiadomych niczego narkomanek i alkoholiczek, na lasce.... No wlasnie kogo??? Nie sztuka urodzic, sztuka wychowac.., bardzo prosze, raz, dwa, do dziela!! W miejsce tego dyrdymalenia!!!
 • 2016-10-12 15:02 | Bolesław Bonczol

  Re:Czy ta aborcja była przestępstwem?

  Z tą sprawą jest tak jak ze sprawą "Smoleńska",wiadomo kto zawinił ale nikt nie chce przyjąć tego do świadomości i woli aby ciągle szukano winnego.Co do samej aborcji-w dzień kiedy w sejmie dyskutowano nad ustawą o aborcji Telewizja Wrocław pokazała prośbę kierowniczki ośrodka dla niepełnosprawnych dzieci,która prosiła widzów i prywatnych przedsiębiorców o datki bo to co daje NFZ nie jest wystarczające.Pokazano w tym czasie dzieci niepełnosprawne-serce się "krajało" to koszmar,co czują te dzieci chyba mocno cierpią-ale jest odpowiedź przyszłej świętej:"Cierpienie zbliża do Boga".Tylko czy te dzieci w
  ogóle coś wiedzą?