Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Przy-PISY Redaktora Naczelnego

(3)
W tym roku nie było wakacji od polityki. Rewolucja nie bierze urlopu. Jeśli już, to na wakacje pojechała opozycja.
 • 2016-08-31 00:12 | Marcos

  Po zimie zawsze jest wiosna. Nie tylko w przyrodzie!

  Szczerze współczuję Panie Redaktorze takiej opozycji. Wiem, że wspiera Pan jak może niezależne myślenie o polityce w Polsce, podpowiada, wskazuje, ale niestety nie ma Pan (wraz z tygodnikiem) z kim "grać" poważne partie i przemyślane ruchy. Myślę, że nie tylko Pan czuje wściekłość, bezradność i zażenowanie patrząc na to jak łatwo pisowska dzicz rozgrywa, kiwa i narzuca swoją wolę społeczeństwu, ale przede wszystkim kiepskiej opozycji politycznej, która zachowuje się jak dziecko we mgle. Wiem, że wcześniej czy później nastąpi przełom, ale szkoda ludzkich istnień, czasu i kraju. Ale często na śmietniku wyrastają piękne kwiaty. Zawsze jednak ktoś musi zasiać ziarna świeżej myśli. Życzę energii i powodzenia.
 • 2016-08-31 00:14 | Romcio Paluch

  Niska prowokacja na haczyku

  Podobno dyskutowac z wariatem nie wolno dlatego, ze on najpierw sciaga adwersarza na swoj poziom i na tym poziomie proponuje dyskusje. Dlatego nie dajcie sie nabierac. Dyskutowanie o wydarzeniach w Gdansku jest tego przykladem. Jako czytelnik wolalbym znalezc w Polityce analizy gospodarcze - i im podobne - nade wszystko. Albowiem po wzroscie gospodarczym poznacie ich. Przy calej powadze tego, co sie zdarzylo w Gdansku (jaczejki Polskiej Husarii w Getrach i Korkach w akcji) to to sa jednak tylko zarzucane na haczyk niskie prowokacje. Szkoda, ze Polityka zgadza sie na ten poziom schodzic. A juz kompletnym zaskoczeniem jest ostatni akapit, ktory przytaczam:

  « Mając naprzeciwko siebie tak totalną, dynamiczną, agresywną władzę, opozycja musi się jakoś zebrać i ogarnąć. Jeśli nie, cała NADZIEJA w tym, że aparat państwa tak ją przyciśnie, że nie będzie miała WYBORU ».

  Wersaliki pochodza ode mnie. Bo nie moge uwierzyc, ze POLITYKA mogla sie tak wypowiedziec. Czy to znaczy, ze jedynym sposobem usuniecia PiS ma byc co - wojna domowa ?

  Panowie, wroccie na poziom, do ktorego przyzwyczailiscie swego czytelnika od zawsze. Tylko gospodarka - tu prosze patrzec PiS na rece. Bo jak nie bedzie wzrostu, najbardziej nawet dzis plomienne spory (o wszystko!), nie beda mialy zadnego sensu, ni znaczenia…
 • 2016-09-01 18:58 | Newerherdow

  Re:Przy-PISY Redaktora Naczelnego

  Niestety dziś jak na dłoni widać miernotę parlamentarnej opozycji, frywolnej, nie mającej niczego do powiedzenia.
  W mojej opinii żywa myśl opozycyjna klaruje się na łamach POLITYKI i Newsweeka.
  W parlamencie aktualnie panuje opozycyjna bezmyślność politycznych zombie.