Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zamach smoleński według PiS: nie ma dowodów, są winni

(5)
Pięć lat temu wyjaśniła katastrofę smoleńską, dziś stała się jednym z głównych wrogów PiS. W wojsku i instytucjach państwowych od miesięcy trwa polowanie na komisję Millera. Teraz wchodzi w nową fazę.
  • 2016-09-20 18:27 | kalder

A wszystko po to...

by nikt nie pytał, dlaczego piloci kilka minut po tym jak przez dyrektora Kazanę zameldowali Głównemu Pasażerowi, że trzeba wybrać lotnisko zapasowe bo warunków w Smoleńsku do lądowania nie ma... wszedł ktoś do kabiny a piloci podjęli próbę lądowania.
  • 2016-09-21 08:52 | Krzyżowiec Absurdu

Re:Zamach smoleński według PiS: nie ma dowodów, są winni

Niejeden mieszkaniec miast typu Żagań, Świdwin, Ustrzyki Dolne, o których się tu pisze z pewnym odcieniem pogardy, jak o miejscach zesłania, chciałby doświadczyć takich szykan, jak emerytura w wieku 53 lat. A zesłania to niejeden doświadczył. No, faktycznie nie z dużego miasta na zadupie. Przeciwnie – z zadupia do wielkiej metropolii, typu Londynu, czy Dublin, gdzie zmywa gary.
    Wiem, że nie o tym ten artykuł. Wiem, że tu chodzi o wyjątkowych specjalistów z rzadkimi kompetencjami. Wiem, że uprawiam tani populizm. I pewnie nic bym nie napisał, gdyby nie zdanie, że Polska nie lubi swoich żołnierzy. Bo akurat mało kogo Polska tak lubi tak, jak swoich żołnierzy.
  • 2016-09-21 23:57 | fairbanks

Zatrwaza fakt, ze wszystko to sie dzieje przy biernej postawie srodowiska. Jakich wydarzen potrzeba by wyzwolic aktywnosc wierchuszki wojskowej? Pewnie to naiwne pytanie, ale do jakich granic niegodziwosci musi sie posunac pan Macierewicz (a moim zdaniem przekroczyl ta linie miesiace temu) , by spotkal go jakikolwiek sprzeciw? Wszystko jest na sprzedaz?
  • 2016-09-23 09:43 | Berbla

Mam tylko jedną konstatację - wszystko już było!!! W stanie wojennym też wyrzucano ludzi z pracy, stanowisk i też była ogromna grupa konformistów, którzy godzili się na każde posunięcie ówczesnej władzy. "Dla chleba"???
    Pamietam Czechosłowację po 68 r - kowal zostaje redaktorem naczelnym radia!Profesorowie akademiccy pracują jako bileterzy w tramwajach! A dzisiaj Turcja? Autorytarna władza może wszystko!!!
  • 2017-01-15 23:25 | otago

Myślę że Antoni powinien za swoje działania ponieść odpowiedzialność - jak na razie szczęście mu sprzyja .I pozostaje pytanie kiedy ...