Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Imprezy, alkohol, luz na zgrupowaniach... Piłkarska kadra trzeszczy

(5)
Dziennikarze „Przeglądu Sportowego” napisali, że reprezentacja gra słabo, bo na zgrupowaniach jest za dużo luzu i przyzwolenia na imprezy. Ciąg dalszy demitologizowania kadry jest bardzo prawdopodobny.
 • 2016-10-13 23:06 | kaesjot

  Imprezy, alkohol, luz na zgrupowaniach...

  W zakładzie pracy za takie zachowanie dyscyplinarka bez dyskusji.
  Jeśli ktoś myśli, iż grają oni dla chwały Polski to jest naiwnym idiotą.
  Jeżeli się przykłada do gry to dlatego, by dojrzeli go menadzerowie sławnych a co ważniejsze - bogatych klubów, by poddbić cenę za jaką go kupią.
  Honor reprezentanta kraju to ma w dupie - liczy sie tylko kasa misiu, kasa !!!
 • 2016-10-14 08:37 | Withold

  Re:Imprezy, alkohol, luz na zgrupowaniach... Piłkarska kadra trzeszczy

  Imprezy, alkohol, luz na zgrupowaniach... Pozazdrościć

  Dlaczego wg Pana piłkarze mają być lepsi niż reszta społeczeństwa? Jeżeli ktoś tak myśli to jest naiwny. Piłkarze czują się pewnie, bo wiedzą, że Nawałka nie ma wyboru. Wszyscy, jeszcze raz, wszyscy piją w tym kraju. Lewandowski to tylko wyjątek potwierdzający regułę.
  Polecam kształtujący polską świadomość np. serial "Ranczo" w telewizji nomen omen misyjnej, przecież tam są tylko same pijackie mordy, a jakże, ukazane sympatycznie.
 • 2016-10-14 11:10 | któś_taki

  Polacy! Nic się nie staaaaałłłło!

  Biało-czerwone, to barwy niezwyciężone, biaaaałłłoczerwooooone!
  :-)
 • 2016-10-15 22:02 | Biblijny

  Re:Imprezy, alkohol, luz na zgrupowaniach... Piłkarska kadra trzeszczy

  Ale najgorsze przed nami. Zmiana prezesa na Wojciechowskiego Jozefa , prezesa JW Constr. może dowieść najgorszego , czyli jak naprawdę dobrać sie do kasy. Wojciechowski który doprowadzil do upadku Polonie i sprzedal chyba za symboliczna zlotowke swiadczy o jego profesjonalizmie. Zle sie dzieje z piłkarzami od wielu lat i pieniądze tez nie pomagają, dlatego ze nie sa to duze pieniądze a kluby nie tak bogate i doświadczone jak na Zachodzie.A może wskrzesić albo podwyzszyc znacznie stawki w Totto by pomóc finansowo klubom a na ich czele postawic prawdziwych mendzerow by zarządzali i rozmnażali kase o nie odprawadzali pod stolem.Moim zdaniem Nawalka jest za miekki. Powinien może postawić na piłkarzy mniej znanych tworząc druzyny a,b i c i wyciagnac najlepszych. Stawiajac teraz na pijakow albo im ulegajac będzie to wszystko dalej chwilowe a pewnikiem za chwile jego koniec. A tak wspaniale zaczal.
 • 2016-10-17 02:09 | slawek

  Re:Imprezy, alkohol, luz na zgrupowaniach... Piłkarska kadra trzeszczy

  Boniek zna z wlasnego doswiadczenia imprezy,czasy Gierka trenerem repreztacji byl Kulesza.Wylot do Holandi bramkarz Mlynarczyk na lornisku zjawij sie totalnie pijany.Boniek stanol w jego obronie.Dzisiejsza reprezentacja ,polowa pilarzy gra w klubach zagranicznych.I moze powolanie ich repreztacji jest dla nich nie korzystne finasowo.Nie maja dotkowych kotraktow za reklamy jak Lewandowski I jego zona.