Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pihowiczowie: polityczne małżeństwo pod ostrzałem

(4)
Poznali się dzięki polityce, teraz wbrew swojej woli stają się sztandarowym małżeństwem Nowoczesnej. Ostatnio pod ostrzałem.
 • 2016-10-19 04:03 | nela

  Trzymajcie fason!

  Młode pnie z Nowoczesnej są objawieniem. Wykształcone, profesjonalne, dobrze posługujące się językiem no i z kindersztubą, która nie da się zastąpić tupetem. Jest im ciężko i będzie tak jeszcze długo, gdyż mają za przeciwników graczy bezwzględnych, upatrujących w politycznej karierze źródło dobrobytu i braku odpowiedzialności, a więc bezkarności. Z potężną sektą nie jest łatwo walczyć, jednak właśnie w takich, jak posłowie Nowoczesnej widzę jakiś promyk nadziei, że chamstwo się będzie musiało z rządu i sejmowych ław wyprowadzić, choć nie będzie to proces szybki. Budują okopy i fortyfikacje. Jednak nie takie twierdze padały, więc i ta padnie szybciej, niż realny socjalizm, szybciej niż to sobie wyobraża.
  Pani Kamili życzę wytrwałości i siły charakteru. Nowoczesna ma mój głos.
 • 2016-10-21 03:02 | Zosia2345

  Re:Pihowiczowie: polityczne małżeństwo pod ostrzałem

  To wspaniale, ze mamy jeszcze Takich Ludzi w sejmie. Trzymajcie sie ! Zycze zdrowia i odpornosci na plugastwa.
 • 2016-10-21 11:20 | zeew

  Re:Pihowiczowie: polityczne małżeństwo pod ostrzałem

  Kibicuję młodym z .N ale za tą wpadkę z przelewem to facet powinien wylecieć. Jak się wchodzi w grę dla dorosłych to się nie gra jak dzieciak.
 • 2016-10-23 17:27 | fairbanks

  Re:Pihowiczowie: polityczne małżeństwo pod ostrzałem

  Ogladalam kiedys Fakty po Faktach w ktorym to programie pani Kamila, swietnie przygotowana, wypowiadala sie o Trybunale Konstytucyjnym. Jej adwersarzem byla pani Wasserman. Dyskusji wlasciwie nie bylo, gdyz okazalo sie, ze w znajomosci prawa konstytucyjnego pani Kamila bije swoja przciwniczke na glowe.
  Mam ogromny szacunek do pani Kamili, jestem pod wrazeniem Jej procowitosci i rzetelnosci. Trzymam kciuki za wytrwalosc w kontynuacji polityki pana Geremka - polityki podparta wiedza, kultura i zaangazowaniem.