Wyszukaj na forum

Forum

Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak się szybko nie zestarzeć

(2)
Nie czekajmy na starość, by zacząć się odmładzać.
  • 2016-12-21 16:55 | Kosal

Zegarmistrz zycia

Uwazam ze warto jest cwiczyc, i plusy tego widze po sobie. Mam 69 lat i cwicze od 34 lat. Moje mozliwosci fizyczne sa nie porownywalne z mozliwosciami moich kolegow. Fizycznie nic mi nie dolega, trenuje 5 lub 6 razy w tygodniu. Plywam 10 kilometrow tygodniwo oraz biegam okolo 15 km, ale plywanie jest moim glownym sportem. W lecie plywam w oceanie i jestem w stanie zrobic 4 do 5 km w 2 godziny bez duzego zmeczenia. Zachecam innych ale widze ze ludzi mozna podzielic na tych co cwicze i na tych co nigdy nie beda cwiczyc. Ci drudzy zawsze maja problemy zdrowodne po przekroczeniu 60-tki. Gdy widze tych nieporadnych starcow w moim wieku to zastanawiam sie co oni robili przez cale zyci. Konicze i pozdrawiam gdyz wychodze na plywalnie.
    Kosal
  • 2016-12-22 19:39 | Niedociekliwy

Re:Jak się szybko nie zestarzeć

Mam Sześć z przodu. Biegam, dziennie - robię minimum 60 pompek bywa i 200 w trzech ratach w przeciągu 30 minut biegając po każdej Serii(odpoczynek to parę skłonów, podskoków i do przodu). Spotykam się z kolegami i widzę jak się starzeją. Oni mi mówią, że nie starzeje się. Aby było fajnie ja naprawdę czuję się i jestem młody... Chłopcy i dziewczynki biegajcie...""